ترامپ نمایه

در پی یک هفته اعتراضات گسترده به ترامپ، سایت‌های شرط‌بندی شاهد افزایش تخمین‌ها از احتمال استیضاح یا استعفای ترامپ از منصب ریاست جمهوری شده‌اند.

به گزارش مشرق، رئیس جمهوری آمریکا طی هفته گذشته یکی از دشوارترین و مناقشه‌برانگیزترین دوران پر تاب و تنش ریاست جمهوری خود را از سر گذراند.


ترامپ هفته پیش به خاطر موضع‌گیری‌اش در جریان دیدار با پوتین از سوی هر دو حزب اصلی آمریکا تحت حمله قرار گرفت. کار به جایی کشیده شد که حتی در انگلیس و ایرلند مردم بر سر اینکه ترامپ چه از طریق استیضاح و چه با وادار شدن به استعفا، دوره کنونی ریاست جمهوری‌اش را به انتها نمی‌رساند، دست به شرط‌بندی زدند.

به نوشته نیوزویک، داده‌های ثبت شده نشان می‌دهد که طی 24 ساعت پس از کنفرانس خبری ترامپ با پوتین در هلسینکی، احتمال استیضاح و برکنار شدن ترامپ از ریاست جمهوری در سایت‌های شرط‌بندی به 33 درصد افزایش یافت. این درحالی است که پیشتر در سایت‌های شرط‌بندی تنها 20 درصد احتمال می‌رفت که ترامپ با حمایت از موضع پوتین، مداخله روسیه در انتخابات آمریکا در سال 2016 را رد کند.

بیشتر بخوانید:

پروژه تازه مردی که ترامپ را برکشید

وزیر خزانه‌داری آمریکا با مقام کره‌ای درباره ایران گفت‌وگو کرداز سوی دیگر در سایت‌های شرط‌بندی بخت استیضاح ترامپ در سال جاری میلادی برابر با 13.33 درصد تخمین زده می‌شود.

همچنین شرط‌بندها 12 درصد احتمال داده‌اند که ترامپ از سمت خود استعفا دهد، این در حالی است که چند ماه پیش تنها 4 درصد احتمال چنین کاری می‌رفت.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس