کد خبر 875341
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
افزایش حقوق ها ربیعی

وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: در واقع آن منش و روشی که امروز می تواند نجات بخش جامعه ما باشد همین روحیه بسیجی است.

به گزارش مشرق، علی ربیعی، وزیر تعاون،کاربا حضور در نشست هم اندیشی مدیران سازمان بسیج کارگری با اشاره به تعامل بین دولت و اقشار تخصصی بسیج گفت:این نشست هم اندیشی باید بسیار زودتر برگزار می شد و این همکاری و تعامل باید زودتر شکل می گرفت و نمی دانم چرا تا الان این اتفاق رخ نداده بود.

وی  با بیان اینکه بسیج فراتر از یک سازمان است گفت: به اعتقاد من بسیج یک منش و یک روش کار است؛ در واقع آن منش و روشی که امروز می تواند نجات بخش جامعه ما باشد همین روحیه بسیجی است.

بیشتر بخوانید:

خبر وزیر کار از تخصیص بودجه برای اشتغال

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه می توان به بحران های اقتصادی موجود در کشور غلبه کرد افزود: ما در طول تاریخ انقلاب بحران های بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و به جرأت می گویم که بحران های اقتصادی کنونی بزرگتر از چالش هایی نیست که در طول این 40 سال پشت سرگذاشته ایم اما باید توجه داشت که مقداری ارزش های گذشته در جامعه کمرنگ شده، باید ابتدا این ارزش ها تقویت شود و بسیج می تواند این کار را به خوبی انجام دهد.

وی با بیان اینکه بخشی از وظیفه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پاسخ دادن و پرداختن به آسیب های اجتماعی است گفت: قطعاً بسیج با عملکرد درخشان خود در سطح  جامعه و با توجه به برخوردار بودن از نیروی پرتوان در اقشار مختلف، می تواند در این حوزه کمک بسیاری به ما کند.

ربیعی با بیان اینکه ما در دولت و بخصوص محافل کارگری به شدت به کمک بسیج احتیاج داریم  افزود: این احتیاج در برخی استان ها مثل مرکزی و اصفهان با توجه به شرایط صنعتی این استان ها بیشتر احساس می شود.

وی  به برنامه غرب و به خصوص آمریکا برای ضربه زدن به اقتصاد جامعه  اشاره کرد و گفت: یکی از طرح های آمریکا این است که صادرات کالای لوکس به ایران را تسهیل کند و این کار با دو هدف انجام می شود، یک اینکه ارز را از کشور خارج کنند و دوم اینکه مردم با خوی استفاده از کالای لوکس و متمایل شدن به تجملات دچار تضاد هویتی شوند و ارزش ها را کمرنگ کنند. در چنین فضایی باید با این برنامه های هدف دار دشمن مقابله کرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس