فتح الله زاده

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: اگر تخریب‌ها علیه من ادامه داشته باشد نامه‌ای بلند بالا را به رئیس جمهور نوشته و تمام اتفاقات چند سال اخیر را به رئیس دولت می‌گویم.

به گزارش مشرق، علی فتح‌الله زاده در خصوص شایعاتی که پیرامون تماس وزیر ورزش با وی از روز گذشته مطرح شده و همچنین حال و روز این روزهای استقلال صحبت‌های زیر را انجام داد.

 روز گذشته شایعه شده بود وزیر ورزش به شما زنگ زده و خواستار حضور در استقلال شده است.

خیر، این‌گونه نیست، اتفاقاً من دیروز این خبر را تکذیب کردم.

یعنی هیچ تماسی با شما گرفته نشده ؟

 خیر، اتفاقاً من دیروز چند جلسه داشتم و وقتی از نشست بیرون آمدم، متوجه شایعات شدم و خبر را تکذیب کردم.

شما که خبر تجمع را شنیدید.

بله، شنیدم و از بابت شایعاتی هم که پیرامونش رخ داده ناراحت و متأسف شدم. این مردمی که مقابل وزارتخانه یا باشگاه می‌روند، از کره مریخ نیامده‌اند. انتظار می‌رود با این افراد برخورد منطقی شود. دیروز شایعه خنده‌داری شنیدم که گفته‌اند افرادی که در تصاویر تجمع حضور دارند همیشه تکراری هستند و مشخص است از کجا می‌آیند. حال من یک سؤال دارم.

بفرمایید.

 اگر این افراد مشخص هستند، چرا آنها را دستگیر نمی‌کنید؟ چرا به پلیس فتا و جاهای دیگر نمی‌گویید که این افراد از یک جا خط می‌گیرند و با آنها مقابله نمی‌کنید؟ این افرادی که شما می‌بینید، یک نفر و دو نفر و صد نفر نیستند، بلکه از هرجایی که می‌بینید می‌آیند و به روند مشکلات اعتراض می‌کنند. مردم نمی‌توانند چشم‌شان را ببندند چون استقلال به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان رفته و دو بار هم قهرمان آسیا شده است. اگر کسی شک دارد بگوید. متأسفانه آقایان کم‌کاری مدیران خودشان را به‌گونه‌ای دیگر تعبیر می‌کنند. آقایان سر پل صراط چه جوای دارید که بدهید؟

ظاهراً خیلی ناراحت هستید؟

ناراحتم چون بی‌دلیل افراد را متهم می‌کنند، کشوری که می‌تواند با عواملش ریگی را دستگیر کند و یا هواپیما را سالم به زمین بنشاند، نمی‌تواند افرادی که خط می‌دهد را بشناسد؟ آیا این برایش کاری دارد؟ وقتی خود هیأت مدیره باشگاه (حسن زمانی) می‌گوید من از نقل و انتقالات رضایت ندارم، شما خودتان نمی‌خواهید مسائل را بپذیرید؟

شما صحبتی با وزیر ندارید؟

من از برادر عزیزم جناب آقای داورزنی خواهش می‌کنم به هر جایی از این نقطه ایران‌زمین که دوست دارد برود و از هواداران استقلال نظر بگیرد که آیا آنها از شرایط این باشگاه راضی هستند یا خیر. بعداً بیایند جواب منطقی بدهند، البته از هواداران عزیز استقلال می‌خواهم مواظب باشند چون آنها اصلاً نباید به وزیر توهین کنند. اگر یک مدیر نمی‌تواند کارش را خوب انجام دهد، وزیر یک مملکت نباید توهین بشنود. هر کدام از طرفداران استقلال اگر ذره‌ای از من حرف‌شنوی دارند به وزیر ورزش احترام بگذارند.

شما چند روز پیش مصاحبه‌ای از افتخاری تشکر کردید و حتی از وی حمایت هم شد، اما مدیرعامل فعلی باشگاه استقلال در گفت‌وگویی که با سایت این باشگاه داشت اعلام کرد برخی آتش‌بیاران معرکه باعث بدهی‌ها شده‌اند. ظاهراً رابطه آقای افتخاری با شما اصلاً خوب نمی‌شود.

 او چون کارش را خوب انجام نداده، تحت فشار است و می‌خواهد با این حرف‌ها فشار را از روی خودش بردارد، من که نمی‌توانم برای افتخاری هم بخرم. من بدهی ایجاد کردم؟ پس بدهی مگویان، پروپیچ، عادل شیحی، جابر انصاری، امید ابراهیمی و... هم مال من است. آقای افتخاری بیدار شو! و در مورد من درست حرف بزن. مردم خوب و بد را خوب از هم تشخیص می‌دهند. من کسی نیستم که از پشت‌بندی‌های شما بترسم و اگر هر شخصی این‌گونه است، من هراسی ندارم. افتخاری بهتر است ادب را رعایت کند وگرنه جواب‌های بسیار محکمی برای او دارم. اگر هم می‌بینید از او حمایت می‌کنم به خاطر این است که او لباس مدیریت استقلال را به تن کرده است و اگر این لباس را از تنش دربیاورد، ذره‌ای برای او ارزش قائل نیستم. پرسپولیس با دو برابر بدهی استقلال دو سال پشت سرهم قهرمان شد، اما این آقا همچنان به دنبال این است که بگوید دیگران اشتباه کردند. پس خودت چه در چنته داری؟

روز گذشته فرهاد مجیدی به نوعی از عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال (ملکی) انتقاد کرد، نظر شما چیست؟

سؤال من الان این است که امیر خادم کجاست؟ چرا او را نمی‌بینم؟ نکند خادم ریز شده و ما او را نمی‌بینیم! مگر امیر خادم مصاحبه نکرد و نگفت در مورد استقلال باید فرهاد مجیدی حرف بزند؟ حالا هم که او حرف زده، چرا به مجیدی می‌پرید؟ این بازیکن به استقلال خدمت کرده و در قالب عضوی از خانواده حرفی زده است. ظاهراً هرچه حرف نمی‌زنیم بدتر می‌شود، آقایان می‌روند در گوش مسئولان وزارت ورزش می‌خوانند و آنها را گول می‌زنند. سؤال من از مسعود سلطانی‌فر این است که اگر من بخواهم به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شوم، از چه کسی باید حکم بگیرم، این را شما بگویید.

از وزیر ورزش.

 به نظر شما کدام آدم عاقلی می‌آید چند نفر را تحریک می‌کند و می‌گوید به وزیر فحاشی کنید تا به من حکم بدهد؟ آیا این کار عقلانی است؟ من از وزیر ورزش می‌خواهم همه چیز را وسیع‌تر ببیند چون این کارها نه در شأن من است و نه در فکر من. این حرف‌ها مال افراد دون‌پایه‌ای است که نزد وزیر می‌روند و می‌گویند این کارها، کار فتح‌الله زاده است.

صحبت خاصی با هواداران و مسئولان دارید.

این آخرین صحبت‌های من در مورد شرایط استقلال بود. این حرف‌ها را زدم و تا نیم‌فصل کلامی در مورد استقلال حرف نمی‌زنم تا ببینم آیا اتهام‌هایی که می‌زنند خدا و پیغمبر را در آن لحاظ می‌کنند یا خیر. فقط این را بگویم اگر بخواهند به تخریب‌های من ادامه بدهند، نامه‌ای بلندبالا به رئیس‌جمهور می‌نویسم و تمام مسائل ریز و درشت استقلال را طی سال‌های اخیر به رئیس دولت می‌گویم تا او بداند چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس