کد خبر 872508
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۰
حاجی بابایی

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه کسی که اقدام به خرید ۲ تن سکه کرده ‌اقدام او بسیار زشت و ناپسند است، گفت: اما زشت‌ترین عمل اختلاس اعتماد مردم است.

به گزارش مشرق، حمیدرضا حاجی بابایی امشب در شورای اداری استان همدان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی هرروز باید از یک معبر عبور کند، اظهار داشت: دلیل رشد و استواری انقلاب نیز همین عبور از معابر سخت و متعدد است.

وی با بیان اینکه امروز مشکل استکبار جهانی با نظام، احزاب و گروه‌های مختلف در ایران نیست، افزود: امروز مشکل اصلی استکبار ایران است و مستکبران به این نتیجه رسیده‌اند که باید ایران را تجزیه کنند.

بیشتر بخوانید:

انتقاد زیباکلام از دستگیری سلطان سکه!

فیلم/جزئیات دستگیری سلطان سکه

حاجی بابایی با تأکید بر اینکه هر فردی که سبب لرزش دل فرمانده واحد نظام جمهوری اسلامی ایران شود علیه ایران و نظام است، تصریح کرد: امروز وظیفه مسئولان و نمایندگان مردم همان اجرای عملیات فتح خرمشهر است و بایستی مدیران معابر را برای عبور مردم باز کنند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پای نظام جمهوری اسلامی خون دل‌ها خورده شده است، بیان کرد: این نظام ریشه قدرتمندی دارد و بایستی از معابر سد راه به خوبی عبور کند.

حاجی بابایی با بیان اینکه کسی که اقدام به خرید ۲ تن سکه کرده ‌اقدام او بسیار زشت و ناپسند است، عنوان کرد: اما زشت‌ترین عمل اختلاس اعتماد مردم است و کسانی که اعتماد مردم را نسبت به نظام سلب می‌کنند اختلاس گر هستند.

وی با تأکید بر اینکه بایستی تنظیم بازار مدنظر و مورد توجه قرار گیرد، ابراز کرد: عده‌ای به دنبال ایجاد گرانی و پس‌ازآن به دنبال گسترش گرانی هستند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز مسئولان وظیفه دارند که با استفاده از هر فرصتی نظیر رسانه حضور در بین مردم و غیره نسبت به ایجاد نشاط و امیدواری در بین مردم اقدام کنند، افزود: مدیران کل و مسئولان بایستی راه را برای عبور مردم از معابر هموار کنند.

حاجی بابایی با بیان اینکه در دو هفته گذشته چندین جلسه با حضور تعدادی از وزرا و مسئولان استانی در تهران برگزار شد، اظهار داشت: در این جلسات پروژه‌های قدرتمند استان تعیین تکلیف شد.

وی با تأکید بر اینکه کلنگ راه‌آهن همدان به ملایر با تخصیص ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار با حضور وزیر و راه و شهرسازی تا دو هفته آینده به زمین زده می‌شود، گفت: مجمع نمایندگان استان در راستای به ثمر رسیدن و اجرایی شدن پروژه‌های سطح استان بسیار پیگیر هستند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در جلسه با حضور وزیر راه و شهرسازی ۱۱ پروژه مهم استان تعیین تکلیف شد، تأکید کرد: در مقابل کسانی که قصد آسیب زدن به نظام را دارند به محکمی می‌ایستیم.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه به آقای لاریجانی نامه نوشتم بدون تعارف گفتم امروز حتی رئیس مجلس نیز باید به‌ عنوان فرمانده ازخودگذشتگی کرده از معبر عبور کند، ابراز کرد: وقتی‌که برای ریاست مجلس در مقابل آقای لاریجانی کاندید شدم یعنی روند موجود مجلس و مدیریت ایشان را قبول ندارم و می‌خواستم مدیریت خودم را در مجلس اعمال کنم.

وی با تأکید براینکه در شرایطی که همه گمان می‌کنند شرایط رکود است در همدان پروژه‌های مهمی در حال اجرا است، گفت: برای این نظام هزینه‌های بسیاری شده ‌و باید برای پیشرفت و استواری آن تلاش شود.

حاجی بابایی با اشاره به اینکه دوره اصلاح‌طلب و اصولگرا، رنگ‌ها و طیف‌ها به پایان رسیده است، تأکید کرد: در همه گروه‌ها خدمتگزاری، تلاش، تنبلی و غیره وجود دارد بنابراین بهتر است برخی با این سخنان حاشیه ایجاد نکنند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امسال برای استان همدان با اجرای بسیاری از پروژه‌ها و برگزاری رویدادهای همدان ۲۰۱۸ بسیار سال مهم و پراهمیتی است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس