کد خبر 87240
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۶

دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اكنون كه دنيزلي به پرسپوليس آمده است، درست نيست كه خيلي از مسايل را بازگو كنم، اما مسايلي وجود دارد كه من با آن‌ها مشكل دارم.

به گزارش مشرق به نقل از ايسنا، عليرضا حقيقي پس از پايان يافتن تمرين پرسپوليس در اولين حضور مصطفي دنيزلي در اين تيم گفت: امروز تمرين سبكي انجام داديم، ولي از فردا كار اصلي تيم آغاز مي‌شود. همه ما بازيكنان و هواداران از بازگشت دنيزلي به پرسپوليس بسيار خوشحاليم.

حقيقي در ادامه و در پاسخ به اين سوال كه رابطه‌اش با ميثاق معمارزاده خوب است يا بد، گفت: ما رابطه خاصي با يكديگر نداريم، البته منظورم من اين نيست كه با هم قهر هستيم، بلكه منظورم اين بود كه با يكديگر مشكلي نداريم. متاسفانه اگر ما در تمرين بخنديم، مي‌گويند كه تمرين را به مسخره گرفته‌ايد و اگر حرف نزنيم، مي‌گويند با هم قهر هستيد. من با ميثاق هيچ مشكلي ندارم، اما مسايلي وجود دارد كه با آن‌ها مشكل دارم و به وقتش درباره شان صحبت خواهم كرد.

در ادامه خبرنگاري از او پرسيد آيا او پس از رفتن به روبين كازان حرف‌هايش را مي‌زند؟ كه در پاسخ گفت: من اگر بخواهم حرف بزنم، آنقدر جرات دارم كه اين كار را انجام دهم. اكنون كه مصطفي دنيزلي تازه به تيم آمده است، درست نيست كه خيلي از مسايل را بازگو كنم.

وي همچنين درباره آخرين وضعيت پيوستنش به باشگاه روسي روبين كازان كه چندي است مطرح شده است، گفت: من چون با پرسپوليس قرارداد دارم، نمي توانم با هيچ باشگاهي مذاكره كنم و اين دو باشگاه هستند كه بايد در اين باره با يكديگر صحبت كنند. البته رفتن من از پرسپوليس به نظر آقاي دنيزلي نيز مربوط است. من هم مانند شما منتظر نتيجه‌ مذاكرات دو باشگاه هستم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس