منافقین

سازمان تروریستی منافقین که سابقه ای ۴۰ ساله در کشتار مردم ایران دارد، دایره جنایت های خود را توسعه داده، به اعضای خود هم رحم نکرده و آنها را قربانی مطامع خود می کند.

به گزارش مشرق، مریم رجوی که در دهه پنجاه رقبای درون گروهی خود و در دهه شصت مردم بی گناه ایران را برای رسیدن به آرزوهایش ترور می کرد، امروز و در دهه نود در حالی که سن اون از هفتاد سال هم بیشتر شده، دست از آرزوهای خود برنداشته است.

بیشتر بخوانید:

تنها خاصیت نشست منافقین در پاریس

فیلم/ آزادی مریم رجوی به قیمت خودسوزی اعضاء سازمان!

این بار رجوی بدست یکی از اعضای سازمان که تا چند ماه پیش به دستور اربابانش و به زعم خودشان به نشانه آزادی و صلح دوستی، کبوترهایی را به شکل نمادین به آسمان رها می کرد تا در خیابانهای پاریس و بلژیک به پرواز درآیند و متعاقب آن ایران را به نقض حقوق بشر و تروریستی بودن متهم کنند، ۵۰۰ گرم اسید داد تا در فاز جدید اتهام زنی ها و داستان پردازی های خود ایران را متهم به ترور اعضای سالخورده سازمان مجاهدین کنند.

«امیر.س» کبوتر صلح بدست در تجمع منافقین

گفتنی است، عکس فرد بازداشت شده را یکی از دوستان امیر که سالهاست از این گروهک جداشده برای ما ارسال کرده است.

اداره دادستانی بلژیک روز دوشنبه (۱۱ تیرماه) در اطلاعیه ای از دستگیری یک زوج بلژیکی ایرانی‌تبار خبر داد و مدعی شد که این دو نفر تصمیم داشتند با انفجار بمب، به همایش سالانه منافقین که روز شنبه ۹ تیرماه، در شهر ویلپنت، واقع در نزدیکی پاریس برگزار شده بود، سوء‌قصد کنند!

دادستانی بلژیک نام این دو نفر را «امیر. س» و «نسیمه. ن» اعلام کرده است.

«امیر. س» و «نسیمه. ن» در یکی از تجمعات منافقین در اروپا

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس