کد خبر 869958
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
ساعی

قهرمان افسانه‌ای تکواندو گفت: با پیغام و پسغام که نمی‌شود مذاکره کرد. مسئولان فدراسیون تکواندو یک پیشنهادی به من دادند و دیگر پیگیر ماجرا نبودند.

به گزارش مشرق، هادی ساعی در خصوص اینکه سرانجام کارش با فدراسیون تکواندو به کجا رسید، اظهار داشت: با پیغام و پسغام که نمی‌شود مذاکره کرد. یک پیشنهادی به من دادند و پیگیر ماجرا هم نبودند و به نظر می‌رسد آقایان اصلا دوست ندارند با من رو در رو صحبت کنند.


وی افزود: مسئولان فدراسیون خیلی دوست دارند من پیشنهاد آنها را قبول نکنم و به همین خاطر است که توپ را به زمین من انداختند، اما همانطور که گفتم یکسری شرایط دارم و نمی‌توانم با آدم‌های کوچک کار کنم. شاید حد فدراسیون همین است که با افراد کوچک کار کند و نمی‌شود از آنها ایراد گرفت.

قهرمان افسانه‌ای تکواندو در ادامه گفت: صحبت‌هایی که رئیس فدراسیون در انتخابات انجام داد در حد حرف باقی ماند و به هیچکدام از وعده‌هایش عمل نکرد. حرف زدن کار راحتی است و توان آدم‌ها در عمل مشخص می‌شود.

وی در واکنش به اینکه تا چه اندازه می‌توان به بازگشت او به فدراسیون تکواندو امیدوار بود، تصریح کرد: بخاطر جوان‌های حاضر در این رشته بدم نمی‌آمد به تکواندو کمک کنم، اما با این شرایط که می‌بینم بهتر است همین آقایان به کارشان ادامه دهند. جایگاه هادی ساعی مشخص است و در خصوص این دوستان هم که همه چیز روشن است.

ساعی در پاسخ به این سوال که آینده فدراسیون تکواندو را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: من کاری با فدراسیون تکواندو ندارم و فدراسیون با من کار دارد. امیدوارم شرایط برای تکواندوی ایران خوب باشد.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس