لهستان و کلمبیا

تیم ملی فوتبال کلمبیا به پیروزی قاطع مقابل لهستان رسید و به صعود از گروه امیدوار شد.

به گزارش مشرق، تیم‌های لهستان و کلمبیا معروف به «قرمز سفیدها» و «تب زرد» از گروه H امشب از ساعت 22 و 30 دقیقه در ورزشگاه کازان آرنا به میدان رفتند که کلمبیا با 3 گل بر لهستان غلبه کرد.

فیلم خلاصه دیدار لهستان و کلمبیا را اینجا ببینید

گل‌:40 مینا، 70 فالکائو، 75 کوادرادو برای کلمبیا

داور:سزار آرتورو  راموس پالازولوس از مکزیک

اخطار:بدنارک و گولارسکی از لهستان

اخراج:-

لهستان: اسژنی، پازدان، بدنارک، گولارسکی، لواندوفسکی، کریژکویاک، ریبوس، برژینسکی(72 تئوردیسکی)، زیلنسکی، پیژک،کوناکی(57 گرویسسکی)

کلمبیا: اوسپینا، آریاس، باریوس، آگیولار(32 اوریبه)، فالکائو(78 بالکا)،‌خامس، کوادرادو، مینا، موجیکا، کوئینتارو(73 لرما)، سانچس

شرح نیمه اول

تقابل لهستان و کلمبیا نبرد 2 تیم بازنده‌های روز اول گروه H بود.

با در نظرگرفتن این نکته تصور می‌شد هر دو تیم برای دست‌یابی به برد تلاش کنند تا حدی به وضعیت خود در این گروه سروسامانی ببخشند.

اما تیمی که در 45 دقیقه نخست شور و اشتیاق بیشتری برای رسیدن به گل از خود نشان داد،‌کلمبیا بود.تیمی که در جدال ابتدایی خود برابر ژاپن 2 بر یک تسلیم شده بود.

کلمبیایی‌ها با حرکات دسته‌جمعی و سریع خود در عمق که به فالکائو و خامس ختم می‌شد، کوشیدند به نحوی توپ را وارد دروازه یاران لواندوفسکی کنند.

خواسته‌ای که در دقیقه 40 با گل زیبای یری مینا تحقق یافت.

شرح نیمه دوم

در 45 دقیقه دوم تیم لهستان برای دقایقی جلو آمد و با توجه به حضور روبرت لواندوفسکی، گلزن صاحب نام و کاپیتانش، امید به جبران گل خورده داشت.

اما تیم کلمبیا بعد از 20 دقیقه نبض بازی را باردیگر در دست گرفت و با درخشش خامس در دقایق 70 و 75 توسط فالکائو و کوادرادو به گل رسید تا با کسب برد پرگل و ارزشمند 3 بر صفر به صعود از گروه امیدوار شود.

لهستان با لواندوفسکی هم وداعی تلخ از این پیکارها داشتند و آخرین بازی آن‌ها مقابل ژاپن تشریفاتی خواهد بود.

با این پیروزی کلمبیایی‌ها که در دور نخست رقابت‌ها با نتیجه 2 بر یک به ژاپن باخته بودند، 3 امتیازی شدند و بعد از ژاپن و سنگال 4 امتیازی در رده سوم قرار گرفتند تا به صعود به مرحله یک هشتم نهایی امیدوار بمانند. در سمت مقابل اما لهستان با قبول دومین باخت متوالی‌اش، بدون امتیاز به قعر جدول گروه H سقوط کرد و هشتمین تیم و اولین نماینده اروپا شد که در مرحله گروهی جام جهانی 2018 حذف می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس