کد خبر 866603
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
خانزادی

فرمانده نیروی دریایی ارتش از ایستگاه‌های اطلاعاتی نداجا در بوشهر بازدید کرد.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش،  در ادامه ماموریت بازدید از ناوگان جنوب غرب نداجا که از شمال خلیج فارس تا تنگه هرمز امتداد دارد، ضمن ارزیابی عملیاتی پایگاه های عملیاتی و ایستگاه‌های اطلاعاتی دریایی مستقر در  خرمشهر، جزیره خارک و پایگاه دریایی بوشهر، صبح امروز از ناوتیپ شهدای هفتم آذر بوشهر بازدید و از نزدیک میزان آمادگی رزمی یگانهای شناور را  ارزیابی کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع مهندسان و عوامل فنی کارخانجات کشتی سازی پایگاه دریایی بوشهر، توانایی متخصصان داخلی در تعمیر، نگهداری و بهینه سازی سامانه‌های پیچیده یگان‌های شناور رزمی را از دستاوردهای بزرگ انقلاب دانست و بر کار انقلابی و مدیریت جهادی برای دستیابی به آرمانهای بزرگ انقلاب تاکید کرد.

دریادار خانزادی در بازدید از ایستگاه‌های اطلاعاتی نداجا، اشراف و تسلط اطلاعاتی نداجا از شمال خلیج فارس تا تنگه هرمز، دریای عمان و اقیانوس هند را از توانمندی‌های مهم نداجا عنوان کرد و اشراف اطلاعاتی را چشم فرماندهی در عملیات توصیف کرد.

گفتنی است دریادار خانزادی در ادامه بازدید از یگان‌های ناوگان جنوب غرب نداجا با سرکشی به بیمارستان نیروی دریایی مستقر در بوشهر ضمن بررسی مشکلات درمانی، از برخی بیماران بستری عیادت و دلجویی کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس