کد خبر 863239
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
عنایتی و برهانی

استقلال در اقدامی عجیب با برکنار کردن محمد فدایی، برهانی و عنایتی را به عنوان مربیان پایه انتخاب کردند که آنها هیچ سابقه‌ای در این رده‌ ندارند و حتی نتوانستند نتیجه درخشانی در بزرگسالان کسب کنند.

به گزارش مشرق، پس از جلسه هیات امنای  آکادمی باشگاه استقلال سرمربیان رده‌های پایه این تیم مشخص شدند و آرش برهانی و رضا عنایتی به ترتیب به عنوان سرمربیان رده‌های جوانان و امید استقلال انتخاب شدند؛ انتخاب‌هایی که به نظر می‌رسد تحقیق‌ نشده است و صرفا جهت مشغول کردن پیشکسوتان باشگاه استقلال، برگزیده شده‌اند.

آرش برهانی که فصل پیش هدایت تیم دسته سومی داماش تهران را بر عهده داشت و در نیمه‌های راه از هدایت این تیم استعفا داد، جایگزینی محمد فدایی شد که توانست با استقلال رده دوم جوانان کشور را کسب کند و حتی تا هفته آخر نیز شانس قهرمانی داشت. فدایی سابقه درخشانی در رده‌های پایه داشت و توانسته بود ضمن نایب قهرمانی با استقلال، با پیکان قهرمان این رده در سطح کشور نیز بشود. این نایب قهرمانی بهترین نتیجه استقلالی‌ها در ۱۰ سال اخیر بود.

با انتخاب هیات امنای آکادمی آبی‌های پایتخت، برهانی بدون سابقه و بدون عملکردی درخشان در رده‌های پایه یا حتی بزرگسالان جایگزین فدایی شد. همچنین رضا عنایتی سرمربی تیم امید استقلال که جای نوازی را در این تیم گرفت هیچ سابقه‌ای در رده‌های پایه و امید ندارد. عنایتی که فصل گذشته نتوانست سیاه‌جامگان را از باتلاق سقوط نجات دهد و از این ماموریت روسفید بیرون نیامد، حالا باید هدایت تیمی را بر عهده بگیرد که حتی بسیاری از مربیانی که سابقه کار در رده‌های پایه را دارند، نتوانستند از عهده آن برآیند و عامل موفقیت امیدهای استقلال باشند.

به نظ می‌رسد تنها معیار انتخاب این دو مهاجم گلزن سال‌های قبل استقلال، تنها پیشکسوت بودن و بازی برای آبی‌های پایتخت باشد. توجه به سابقه مربیان در رده‌های پایه یا نتایج درخشان در رده بزرگسالان می‌توانست معیارهایی باشد که سرمربیان امید و جوانان استقلال طبق آن انتخاب شوند. با اعلام نام عنایتی و برهانی، ضابطه انتخاب این دو به عنوان مربیان رده‌های پایه آبی‌ها مشخص نیست و مدیران این باشگاه نیز نباید توقعات فراوانی از این دو تیم داشته باشند.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس