کد خبر 860748
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
محمود شیعی

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: بعد از برگزاری مسابقات جام جهانی درباره تمدید قرارداد کی‌روش اقدام خواهد شد.

به گزارش مشرق، محمود شیعی درباره مراسم قرعه‌کشی هجدهمین دوره مسابقات لیگ ‌برتر فوتبال گفت: مراسم در سطح خوبی برگزار شد و همانطور که دیدید قرعه مسابقات نشان داد فصل خیلی سختی در انتظار تیم پیکان است، ما هفته اول باید با استقلال بازی کنیم و در هفته سوم به مصاف سپاهان خواهیم رفت و بعد باید با سایپا دیدار کنیم که همگی بازی‌های سختی هستند و این نشان می‌دهد باید از همان هفته اول با قدرت راهی مسابقات شویم.

وی درباره آخرین شرایط جسمانی مهدی تاج گفت: قبل از مراسم افطاری در این مورد از بهاروند سوال کردم که او گفت که خوشبختانه حال آقای تاج بهتر است. اما با توجه به این که دکترها برای او استراحت مطلق در نظر گرفته‌اند و پرواز برای او ممنوع است نمی‌تواند به ایران بیاید.

مدیرعامل باشگاه پیکان درباره صبحت‌های اخیر کی‌روش درباره جدایی از تیم ملی بعد از جام جهانی روسیه، عنوان کرد: اجازه دهید بازی‌های جام جهانی برگزار شود و بعد از آن در این مورد صحبت شود.

شیعی در واکنش به این که کی‌روش اعلام کرده فدراسیون فوتبال فقط برای 6 ماه به او پیشنهاد تمدید قرارداد داده است، خاطر نشان کرد:  در این مورد هیئت رئیسه نقشی نداشته چرا که تاج شخصاً مسئول مذاکره با کی‌روش بوده است، در واقع هیئت رئیسه این مورد را به رئیس فدراسیون تکلیف کرده است. ان‌شاءالله بعد از برگزاری مسابقات جام جهانی درخصوص این مسئله اقدام خواهد شد.

وی راجع به اظهارات اخیر نمایندگان مجلس درباره تیم ملی و این که آیا آنها این اجازه را دارند که در مورد مسائل فنی تیم ملی دخالت کنند و توضیح بخواهند، اضافه کرد: راستش را بخواهید من خیلی در جریان این مسئله قرار ندارم اما می‌دانم که در مسائل فنی اختیار تام با سرمربی تیم ملی است. واقعاً در جریان نیستم نمایندگان مجلس چه مسئله‌ای مطرح کرده‌اند، امیدوارم چنین مسئله‌ای درست نباشد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در ارتباط با این که اگر فیفا متوجه دخالت نمایندگان مجلس در کار سرمربی تیم ملی فوتبال شود ممکن است محرومیت‌هایی برای فوتبال کشورمان در نظر بگیرد، گفت: من بعید می‌دانم نمایندگان مجلس بحث جدی در این مورد کرده باشند.

شیعی در پایان درباره لغو دو دیدار دوستانه ایران با یونان و کوزوو و این که آیا هیئت رئیسه از تاج و ساکت توضیحی در این مورد خواهد خواست یا نه؟ یادآور شد: متاسفانه امروز باخبر شدیم دیدار با کوزوو هم به خاطر مشکلات پیرامون این تیم وجود دارد لغو شده است. امیدواریم در این فرصت کم تاج و ساکت بتوانند بازی دوستانه دیگری برای تیم ملی هماهنگ کنند، ما حتما در مورد لغو دیدار با یونان که از قبل برنامه‌ریزی شده بود با تاج و ساکت صحبت خواهیم کرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس