زمانی

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت:برای حضور و بازی کردن هیچ بازیکنی در استقلال التماس نمی‌کنیم.

به گزارش مشرق، حسن زمانی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران در خصوص آخرین وضعیت تیام اظهار داشت: این بازیکن با ما یک سال دیگر قرارداد دارد ولی در قرارداد او گنجانده شده اگر پیشنهادی برای وی آمد بیاید و رضایتنامه خود را بگیرد اما حالا تاکید باشگاه حفظ تیام است چون کارایی زیادی برای تیم داشته است.قطعا اگر تیام نخواهد بماند چون باشگاه در سه جبهه می‌جنگد قطعا یک بازیکن بهتر به استقلال خواهیم آورد.

زمانی در خصوص اینکه مدیر برنامه‌های وی به دنبال رقم زیاد برای این بازیکن است گفت: تیام علاقه شدیدی به استقلال و هواداران دارد و ما می‌خواهیم از این فرصت استفاده کنیم. او برخورد گرم هواداران را لمس کرده است. ما هیچ مشکلی برای طلب این بازیکن نداریم و مطالبات وی پرداخت شده است.ما منتظر هستیم که این بازیکن به ما پاسخ بدهد.

عضو هیات مدیره استقلال  در خصوص اینکه چرا قراردادها به این شکل در استقلال بسته می‌شود ادامه داد: این قرارداد را مدیر عامل باشگاه و یکی از مسئولان باشگاه بسته و سعی می‌کنیم که در قراردادهای بعدی این اتفاق نیفتد.

وی در خصوص جدایی نورافکن از استقلال گفت: امید نورافکن با استقلال قرارداد دارد و اگر بخواهد از استقلال جدا شود قطعا پولی به دست ما خواهد رسید.

زمانی در ادامه در خصوص اینکه باشگاه باید بازیکنان جوان را حفظ کند گفت: ما سعی داریم امسال وضعیت آکادمی را با نظر سرمربی به سمتی ببریم که تیم بزرگسالان تامین شود. به هر حال باید از داشته های خودمان استفاده کنیم.

وی در خصوص اینکه سرانجام تکلیف جریمه خودش که از سوی AFC انجام شده بود و افتخاری هم مدعی شد وی باید خودش جریمه را بدهد گفت: ما جریمه نشدیم و هنوز چیزی به ما اعلام نشده است.همان زمان هم گفتم از حق باشگاه دفاع کردم و چیز خاصی نگفتم. این مساله مربوط به 5 ماه پیش است و یکسری از دوستان از داخل شیطنت‌هایی کردند. من دوست ندارم در مورد این بحث اصلا صحبت کنم.

زمانی در خصوص نامه نمایندگان مجلس برای تغییر لیست کی‌روش و اینکه این کار کمی عجیب بود گفت: تعدادی از نمایندگان در واقع در قالب توصیه این کار را کردند و از سر دلسوزی چند امضا کردند. مجلس آنقدر جایگاهش بالا است که به این مسائل ورود نمی‌کند!اصلا نامه ای به وزیر داده نشده و خبر کمی بد منعکس شده بود اما من به عنوان یک کارشناس می‌گویم که در بازی تیم ملی با ترکیه کمبود حداقل سه بازیکن خط شده را حس کردیم.

عضو هیات مدیره استقلال در خصوص اتفاقات آکادمی و اینکه چرا در چند نقطه تست گیری می‌شود گفت: آکادمی استقلال زیر نظر هیات امنا اداره می‌شود. گزارش تصمیمات آنها باید در جلسه آینده ارائه شود که اگر نقصی باشد بر طرف می‌شود.

وی در خصوص اینکه چرا ورمزیار از مدیریت به سرپرست منتقل شده است گفت: این تصمیم هیات مدیره بوده است ولی در هر صورت به زودی در این باره تصمیم می‌گیریم.

زمانی در خصوص شایعه قرارداد 1.5 میلیون دلاری تیام با استقلال گفت: نه این رقم درست نیست ولی به هر حال رقمی را مد نظر داریم که مدیران باشگاه در حال مذاکره با وی هستند.سیاست باشگاه این است که تیام حفظ شود و قطعا در آسیا به این بازیکن و مشابه وی نیاز داریم.البته به هیچ وجه در رابطه با نگه داشتن بازیکن التماس نخواهیم کرد چون نام استقلال بزرگ است و بازیکن باید افتخار کند که در تیمی مثل استقلال بازی می‌کند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس