کد خبر 854076
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
پدافند سوریه

یک روزنامه انگلیسی در گزارشی ضمن تکرار این ادعای اسرائیل که ایران در تبادل آتش بامداد پنج‌شنبه میان ارتش سوریه و صهیونیست‌ها دخیل است، اذعان کرد که اسرائیل همه راکت‌های سوریه را رهگیری نکرده است.

به گزارش مشرق، روزنامه انگلیسی گاردین در گزارشی درباره تبادل آتش بامداد پنج‌شنبه در جولان سوریه مدعی شد واکنش راکتی سوریه اقدامی از سوی ایران بوده است.

روزنامه گاردین بعد از طرح این ادعا نوشت، جاناتان کونریکاس سخنگوی بین‌المللی و مسئول شبکه اجتماعی ارتش رژیم صهیونیستی به خبرنگاران گفت ارتش رژیم صهیونیستی توانست تعدادی از راکت‌های شلیک شده به سوی خود را رهگیری کند ولی تمامی آن‌ها را رهگیری نکرده است.

بیشتر بخوانید:

روایت الاخبار از شب داغ جولان اشغالی

در ادامه گاردین مدعی شده است اگر این حمله تایید شود، اولین بار است که ایران مستقیما به سوی نیروهای صهیونیستی راکت شلیک کرده است و ایران و رژیم صهیونیستی که دو دشمن اصلی هم هستند، به سوی یک جنگ تمام عیار نزدیک می‌شوند.

گاردین هم‌صدا با صهیونیست‌ها شده و سعی دارد حملات راکتی سوریه را اقدامی از سوی سپاه قدس ایران معرفی کند و نوشته است در صورت تایید حمله، ایران درگیری‌هایی را که سال‌ها به صورت جنگ نیابتی بوده،‌ ناگهان شدت بخشیده است و مستقیم راکت شلیک کرد.

روزنامه انگلیسی گاردین در ادامه به نقل از سخنگوی بین‌المللی ارتش رژیم صهیونیستی نوشت، صهیونیست‌ها قبل از این تبادل آتش به روسیه، درباره چنین حملاتی اطلاع داده بود.

ارتش رژیم صهیونیستی نیمه‌شب گذشته به شمال استان قنیطره سوریه حمله کرد که این حملات، علاوه بر واکنش قدرتمند پدافندی ارتش سوریه، با پاسخ سنگین موشکی به ده‌ها مرکز راهبردی این رژیم در جولان مواجه شد.

پاسخ دهد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس