کد خبر 853881
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
توفیقی

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: جریمه‌ای که AFC بابت مصاحبه‌های زمانی در نظر گرفته بود با پاداشی که برای پیروزی‌های تیم تعیین شده بود تهاتر می‌شود.

به گزارش مشرق، سید پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت پرداختی به بازیکنان به رادیو تهران گفت: تا هشتاد درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کردیم و بیست درصد باقی مانده هم می ماند برای آن که بازیکنان مفاصا حساب مالیاتی‌اش را بگیرد و بعد از تسویه حساب مالیاتی باشگاه هم با آنها تسویه حساب می‌کند.

وی افزود: ما امسال هیچ بدهی نداریم و حتی به بازیکنان و مربیان خارجی مان نیز تمام وکمال مبالغ قراردادشان را پرداخت کردیم. حقوق خارجی‌ها را ماه به ماه می‌دهیم تا سنگین نشود و پرداخت آن سخت شود. حتی خود شفر هم پولش را گرفته و باشگاه از قرارداد او هم عقب نیست.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص روابط شفر و افتخاری و اینکه سرمربی استقلال در نشست های خبری از پیامی برای مدیرعامل سخن می گوید، گفت: خوشبختانه روابط مدیرعامل و سرمربی بسیار حسنه است و آنها ارتباط خوبی دارند. صحبت آقای افتخاری مبنی بر این که شفر گفته بود اگر تو نباشی من هم نیستم بر همین اساس بوده است. اگر شفر هم در مصاحبه هایش عنوان می دارد بازیکنان ما باتعصب بازی می کنند در واقع می خواهد از روابط خوبش با افتخاری استفاده کرده و از بازیکنانش نزد مدیرعامل حمایت کند. این هم یک تاکتیک روحی روانی است که شفر برای نزدیکی بیشتر به بازیکنان انجام می‌دهد.

توفیقی در خصوص جریمه‌ای که AFC برای زمانی در نظر گرفته است گفت: باشگاه به ازای هر یک مرحله‌ای که در لیگ قهرمانان بالا می‌آید شامل یکسری پاداش می‌شود. حتما این جریمه از پاداش‌هایی که قرار است به ما تعلق بگیرد کم می‌شود و این مبالغ با هم تهاتر می‌شوند.

وی ادامه داد: حالا این که این جریمه در نهایت از خود زمانی گرفته شود یا به حساب باشگاه گذاشته شود تصمیمی است که باید در هیات مدیره اتخاذ شود. بعد از دیدار برگشت با ذوب آهن ما همه حساب و کتابهای باشگاه را مشخص می‌کنیم و میزان بدهی ها و مطالبات مشخص می شود و آن زمان هیات مدیره تعیین می‌کند که مبلغ این جریمه چطور با زمانی حساب شود.

معاون ورزشی آبی پوشان در خصوص صحبتهای همسر منصور پورحیدری و اشاره به پیامکی که از سوی باشگاه به او زده شده بیان داشت: این نظر سازمان بازرسی بود که زنده یاد پورحیدری نمی توانست همزمان هم عضو هیات مدیره باشد و هم سرپرست و دو شغله محسوب می شد. مدیران باشگاه خیلی تلاش کردند تا این معضل را حل کنند تا مبلغ قرارداد منصورخان بعنوان سرپرست را به حساب مطالبات ایشان بگذارند. حتی با وزیر هم نامه نگاری کردند که هنوز به نتیجه نرسیده است.

توفیقی ادامه داد: هیات مدیره مسئولیت مطالبات منصورخان را به من و آقای قراب واگذار کرد و بعد از بررسی اسناد مالی و فاکتورها مشخص شد مطالبات ایشان بیست و اندی میلیون بود. سپس هیات مدیره تصمیم گرفت  به خاطر خود منصور خان از اختیاراتش استفاده کند و این مطالبات را به ۱۰۰ میلیون افزایش دهد. منصورخان جایگاه بسیار ویژه ای نزد باشگاه استقلال دارد و همه ارکان باشگاه در صدد هستند تا انشاءالله مشکلات خانواده ایشان را هم حل کرده و با آنها تسویه حساب بعمل آورند. اما فعلا در این زمینه یک اختلاف حساب مالی وجود دارد که باید حل شود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس