کاوه مدنی

در حالی که صفحات اجتماعی و منابع غیر رسمی خبر استعفا و عدم بازگشت کاوه مدنی از آخرین ماموریت خود به خارج کشور را اعلام می‌کنند، اما سازمان محیط زیست هنوز هیچ واکنشی در مقابل این اخبار نداشته است.

به گزارش مشرق، کاوه مدنی معاون آموزش و پژوهش و سرپرست امور بین الملل سازمان محیط زیست پس از تعطیلات نوروزی به سازمان حفاظت محیط زیست بازنگشته است، اخبار غیر رسمی حاکی از این است که وی پس از انتشار عکس‌های نامتعارفش در یک مهمانی در خارج کشور، استعفایش در جریان سفر کاری به تایلند به سازمان محیط زیست اعلام و از سوی این سازمان موردقبول قرار گرفت.

در همین رابطه:

استعفای معاون جنجالی محیط زیست

 در این رابطه محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی اعلام کرد: «از منبع موثقی شنیدم که کاوه مدنی ایران را ترک کرده است».

 صبح امروز نیز کاوه مدنی در صفحات اجتماعی خود تلویحاً رفتنش را از سازمان محیط زیست تائید و این اقدام را خواسته خود عنوان کرده است.

این معاون سازمان محیط زیست در روزهای آغازین سال با انتشار عکس‌هایش در یک مهمانی خارج کشور و حالت غیرطبیعی‌اش جنجالی شده بود.

 گفته‌شده که مدنی در پرونده مرتبط با جاسوسان محیط زیست نیز بازداشت و مورد بازپرسی قرارگرفته است؛ هرچند به‌روشنی این موضوع توسط منابع رسمی  تائید نشد، اما در همان روزها پس از حضور در سازمان محیط زیست نیز در توئیتی تلویحاً بازداشت خود را تائید کرد.

درعین‌حال سازمان حفاظت محیط زیست این بار نیز همچون دفعات قبل هیچ واکنش رسمی و روشنی در خصوص خبر رفتن مدنی از این سازمان نشان نداد.

کاوه مدنی استاد مدیریت محیط زیست امپریال کالج لندن بود که به دعوت سازمان محیط زیست به ایران آمد و در سمت معاونت آموزش و پژوهش این سازمان آغاز به کارکرد، فعالیت مدنی در این سمت چیزی کمتر از 5 ماه طول نکشید.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس