شهید و شهادت - لاله - تشییع

همسر شهید جاویدالاثر مدافع حرم سعید انصاری گفت: همان‌طور که همسرانمان را برای دفاع از حریم اهل بیت به میدان نبرد فرستادیم فرزندانمان را نیز برای آزادی قدس تربیت می‌کنیم.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «فاطمه جعفری» همسر شهید جاویدالاثر «سعید انصاری» در خصوص پیام همسران شهدای مدافع حرم به مردم جهان، اظهار داشت: همان‌طور که همسرانمان را برای دفاع از حریم اهل بیت (علیم‌السلام) به میدان نبرد فرستادیم فرزندانمان را نیز برای آزادی قدس تربیت می‌کنیم.

وی در ادامه گفت: ما امروز در این مراسم حضور پیدا کردیم تا به جهانیان ثابت کنیم که خانواده شهدا از خون شهدا دفاع می‌کنند و هرگز اجازه نمی‌دهیم یک وجب از خاک مملکت به اشغال استعمارگران در بیاید. دشمنان کورخوانده‌اند که فکر کنند با استفاده از مشکلات کوچکی که در مملکت وجود دارد، بتوانند این مملکت را به آشوب در بیاورند.

همسر مدافع حرم تصریح کرد: امام خامنه‌ای ناخدای این کشتی است و ملت ایران پشتیبان ولایت فقیه هستند و سعی می‌کنیم مشکلات را با صبر و تحمل پشت سر بگذاریم و این امت اسلامی ایران را به صاحب اصلیش امام زمان (عج) بسپاریم.

جعفری افزود: ما ملت مسلمان ایران از حق خود دفاع می‌کنیم و هرگز اجازه نمی‌دهیم که بیگانگان برای ما تصیم بگیرند. وحدتمان را حفظ کنیم و کمک می‌کنیم که مسلمانان جهان را از زیر ظلم ستمکاران خصوصا فلسطینیان نجات دهیم.

همسر شهید مدافع حرم خاطر نشان کرد: حضور میلیونی مردم در این مراسمات باعث دلگرمی خانواده شهدای مدافع حرم می‌شود. وقتی می‌بینم مردم از اقشار مختلف در راهپیمایی‌ها شرکت می‌کنند؛ سخن مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای برای من تداعی می‌شود که ملت ما ملت قدرشناسی هستند و تا آخرین قطره خونشان از مملکت دفاع می‌کنند.

منبع: دفاع پرس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس