کد خبر 805424
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
کتاب شاپرک های عاشق نمی میرند - کراپ‌شده

این کتاب تقدیم شده است به: نیروهای پشتیبانی و زرهی و شهدای زرهی که در دوران جنگ تحمیلی با تلاشهای شبانه روزی جلوه ای از اقتصاد مقاومتی را برای ملت غیور و سلحشور این سرزمین شهیدپرور به ارمغان آوردند.

گروه جهاد و مقاومت مشرق - کتاب «شاپرکهای عاشق نمی‌میرند...» نوشته زهره یزدان پناه قره تپه روایتی داستانی از زندگی محمدرضا تنگسیری و اقتصاد مقاومتی پشتیبانی زرهی دوران دفاع مقدس, در 565 صفحه که توسط موسسه شهید حسن باقری در سال 1396 به چاپ رسیده است.

این کتاب تقدیم شده است به: نیروهای پشتیبانی و زرهی و شهدای زرهی که در دوران جنگ تحمیلی و پس از ان, همگام با حضور خود در میدان های رزم و مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس، با تلاشهای شبانه روزی جلوه ای از اقتصاد مقاومتی را برای ملت غیور و سلحشور این سرزمین شهیدپرور به ارمغان آوردند.

در پشت جلد کتاب آمده:

نیوبراندنبورگ شهر کوچکی است. با تانک داخل شهر می روی و مثل ماشین پشت چراغ قرمز می ایستی. بعد از اینکه چراغ راهنمای سر چهارراه سبز می شود حرکت می کنی و داخل زمین محوطه مخصوص می روی و در محوطه کنار کارخانه رانندگی می کنی و با تانک با سرعت های مختلف دورهای مختلف می زنی تا از بی‌عیب بودن تانک ها مطمئن شوی. همان جاست که یکی از کارشناس های آلمانی به تو می گوید: "شما در استفاده از تانک خیلی مهارت دارید. با توجه به مهارت خیلی خوبی که در به کارگیری تانک دارید اگر دوست داشته باشید می توانید اینجا بمانید."
نگاهش می کنی آرام و خونسرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس