سعید آذری

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان، گفت: قرار به برکناری امیر قلعه‌نویی نبود اما او باید گزارش کارش را به هیات مدیره باشگاه ارائه می‌کرد.

به گزارش مشرق، سعید آذری درمورد ابقا امیر قلعه‌نویی در تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان، گفت: نارضایتی‌هایی از نتایج تیم فوتبال ذوب آهن بود و امیر قلعه‌نویی نیز گزارش کار خود را به هیات مدیره آ‌ورد و عملکرد 14 هفته تیم فوتبال ذوب آهن را بررسی کردیم. سرمربی تیم برنامه‌های آتی خود را هم ارائه کرد قرار نبود که قلعه نویی را برکنار کنیم ما یک باشگاه سیستماتیک هستیم و اسیر جو نمی‌شویم. 

وی افزود: البته فشارها و نارضایتی‌هایی بود قلعه‌نویی هم آ‌مد از 14 هفته نتایج تیمش دفاع کرد،‌ او آدم منصفی است و همه هم قبول داریم که نتایج تیم خوب نبوده اما در مورد این مساله شاید بخشی از آن به قسمت فنی و بخش ستادی و ... برمی‌گردد. سرمربی تیم گزارش کارش را ارائه کرد و اصلا صحبتی برای اینکه آخرین فرصت به قلعه‌نویی است مطرح نبوده ما منتظریم بازی با نفت تهران هم برگزار شود. 

آذری تصریح کرد: بعد از آخرین بازی در نیم فصل جلسه‌ای با قلعه‌نویی خواهیم گذاشت تا برنامه‌های او را برای بهتر شدن تیم بگیریم. او نقطه‌نظراتش را به هیات مدیره هم اعلام کرده است. 

وی درمورد بحث جدایی احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی مهدی‌پور از ذوب آهن به خاطر سربازی گفت: بحث‌هایی مطرح شده اما جدایی آنها در حال حاضر شایعه است و باید در مورد این مساله با این سه بازیکن صحبت کنیم و جلسه‌ای هم با آنها داریم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس