گردشگری

مشاور فضای مجازی بنیاد سعدی از برگزاری مسابقه خاطره نویسی فارسی آموزان و گردشگران خارجی کلاس های یادگیری زبان فارسی و یا حضور در ایران، در شبکه اجتماعی که توسط این بنیاد ایجاد شده است، خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر مشرق، فرشته آزادی پرند مشاور فضای مجازی این بنیاد در خصوص این مسابقه توضیح داد: کاربران باید یک خاطره از کلاس یادگیری زبان فارسی و یا حضور در ایران و هر خاطره ای مرتبط با ایران و زبان فارسی را در صفحه خود در جامعه مجازی فارسی آموزان منتشر کنند. علاوه بر فارسی آموزان،  استادان و مدرسان زبان فارسی نیز می توانند در این مسابقه شرکت کنند.
وی با بیان آنکه علاقه مندان برای شرکت در مسابقه باید در شبکه اجتماعی بنیاد سعدی fln.saadifoundation.ir  عضو شوند در ادامه افزود: با توجه به زیرساخت هایی که در واحد فناوری اطلاعات برای ایجاد این شبکه مجازی پایه ریزی کرده ایم،  ثبت نام در «شبکه اجتماعی فارسی آموزان» بسیار آسان است اما علاقه مندان می توانند در صورت وجود هر گونه مشکل در ثبت نام و عضویت در شبکه اجتماعی با واحد فناوری و اطلاعات بنیاد سعدی به ایمیل  it@saadifoundation.ir
در تماس باشند.
مشاور فضای مجازی بنیاد سعدی همچنین در خصوص این شبکه اجتماعی گفت: شبکه اجتماعی « جامعه مجازی فارسی آموزان» بنیاد سعدی یک  شبکه تخصصی برای فارسی آموزان خارجی، استادان آموزش زبان و ادبیات فارسی و علاقمندان به این زبان است که هدف از ایجاد آن تعامل بنیاد سعدی با فارسی آموزان و همچنین این فارسی آموزان با یکدیگر، استادان زبان فارسی و علاقه مندان به یادگیری این زبان است.
وی همچنین از طراحی چند مسابقه ادبی و سرگرمی در این فضای مجازی خبر داد و گفت: یک مسابقه شعر نویسی نیز قبلا در این شبکه اجتماعی برگزار شد که بازخورد خوبی داشت و بسیاری از فارسی آموزان شعرهایی از ادبیات کلاسیک ایران را در این صفحه نوشتند. با برگزاری این مسابقه ما از میزان دانش ادبی و علاقه فارسی آموزان به شاعران فارسی نیز باخبر شدیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس