رسوایی جنسی

خالق سریال های ابرقهرمانی این روزها پر طرفدار شبکه CW هم در موج اتهامات آزار جنسی این روزهای هالیوود قرار گرفت.

به گزارش مشرق، خالق و تهیه کننده سریال های «کماندار»، «فلش»، «سوپر گرل» و «افسانه های فردا» به دلیل اتهامات رسوایی جنسی از کار ملغی شد. بخش تلویزیونی برادران وارنر با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که از این رسوایی اخلاقی به تازگی آگاه شده اند و سریعا هم تصمیم بر کنار گذاشتن اندرو کرایسبرگ از فعالیت های حرفه ایش در این کمپانی گرفته اند.

اندرو کرایسبرگ که در فعالیت حرفه ایش کار بر روی سریال معروف «فرینج» و نویسندگی سریال انیمیشنی «سیمپسون ها» را دارد از سال 2012 همکار گرگ برلانتی تهیه کننده همجنس باز آمریکایی در خلق و تهیه سریال «کماندار» و پس از آن «فلش»، ـسوپر گرل» و «افسانه های فردا» بوده است.

کسانی که شرایط را می دانند اطلاع داده اند که رفتار کرایسبرگ در پشت صحنه سریال «فلش» بسیار زننده بوده به طوری که حداقل یک کارگردان و یک نویسنده زن از او به خاطر رفتار زننده و غیر حرفه ایش شکایت کرده اند و حتی یکی از آنها تصمیم گرفته قراردادش با مجموعه را نا دیده بگیرد و دیگر سر کار نیاید.

نکه جالب توجه این که برلانتی و شرکتش که به صورت مشترک تهیه کننده این سریال های ابرقهرمانی هستنتد هم در واکنش به این اتفاق طرف کمپانی وارنر را گرفته اند و قول هر گونه همکاری را داده اند. شاید از ترس این که سرنوشت سریالشان مثل «خانه پوشالی» به تعطیلی منجر شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس