کد خبر 790907
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
فتاحی

مسئول کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت: اگر احیانا رسانه‌ای فیلمی از این بازی منتشر کند حتما شرکت امین سیما شکایت خواهد کرد و از طریق مراجع قانونی پیگیر خواهیم شد.

به گزارش مشرق، سعید فتاحی  در خصوص بازی دربی و اینکه چه برنامه‌هایی دارند اظهار داشت: از شنبه جلسات متعددی با شورای تامین  برگزار شد. جا دارد از آتش‌نشانی،‌ اورژانس،‌ یگان‌ویژه،‌ شهرداری تهران، اتوبوسرانی و مترو تشکر ویژه داشته باشم که همکاری لازم را با ما داشتند و  با آرامش در بخش اینکه هواداران به استادیوم بیایند همکاری کردند. امیدوارم هواداران با خیال راحت و آرامش به استادیوم بیایند و بعد از بازی هم بدون هیچ مشکلی استادیوم را ترک کنند. ان‌شاءالله بازی خوبی را از دو تیم شاهد باشیم.

وی در ادامه افزود: فردا از ساعت 12 ظهر درهای ورزشگاه به روی هواداران باز خواهد شد، از هواداران دو تیم خواهش می‌کنم که حتما از طریق موسسه کوثر بلیت تهیه کنند و به استادیوم بیایند و یک خواهش دیگر از هواداران خونگرم استقلال و پرسپولیس دارم اینکه خیلی زود به استادیوم نیایند و اطراف ورزشگاه را شلوغ نکنند با ‌آرامش به استادیوم بیایند تا بدون هیچ مشکلی این بازی برگزار شود.

فتاحی در ادامه افزود: یک مسابقه بین کوتاه قامتان به صورت نمادین قبل از شروع مسابقه دربی برگزار خواهیم کرد. بین دو نیمه مراسم مداحی خواهیم داشت ، یک دقیقه سکوت به احترام مرحوم آشتیانی در حین مسابقه جزء یکی از برنامه‌های ما  است و همچنین تقدیر از خانواده دهداری.

وی در ادامه افزود: ا گر سازمان لیگ به دوربین‌های پخش زنده اجازه حضور در استادیوم را داده است فقط به احترام مردم بوده به هر حال 4-3 سال است که حق پخش به باشگاه‌ها پرداخت نشده و هر سال باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس و دیگر باشگاه‌های حاضر در ایران به مشکل برخوردند و بدهی‌های زیادی دارند اگر این اتفاق می‌افتاد و حق پخش داده می‌شد مطمئنا به این مشکل برنمی‌خوردیم و دوربین‌های تلویزیونی اجازه حضور در ورزشگاه را داشتند.

فتاحی در ادامه تاکید کرد: با یک شرکتی به نام امین سیمای کیش قرارداد بستیم و اگر برنامه‌های تولیدی دوست دارند از این بازی گزارشی تهیه کنند می‌توانند با این شرکت قرارداد ببندند و این شرکت 80 درصد درآمدها را به باشگاه‌ها می‌دهد با توجه به قراردادی که بین سازمان لیگ و باشگاه‌ها و این شرکت‌منعقد شده حتی اگر خبرگزاری‌ها و سایت‌های ورزشی فیلمی در سایت خود منتشر کنند حتما این شرکت از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد. عکاس‌های ورزشی هم می‌توانند با آرامش عکس‌های خود را بیندازند اما نمی‌توانند فیلم‌برداری کنند برای جلوگیری از این اتفاق فردا سعی می‌کنیم این قضیه را کنترل کنیم تا مشکلی پیش نیاید اگر احیانا رسانه‌ای فیلمی از این بازی منتشر کند حتما این شرکت شکایت خواهد کرد و از طریق مراجع قانونی پیگیر خواهیم شد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha