کد خبر 789852
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
محمد پنجعلی

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد سرخ‌پوشان در حالت عادی می‌توانند به راحتی برنده دربی ۸۵ باشند.

به گزارش مشرق، محمد پنجعلی درباره دیدار روز پنجشنبه تیم‌های پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: بدون تعصب اگر بخواهم صحبت کنم، پرسپولیس فوتبال خوبی بازی می‌کند و بهترین تیم حالِ حاضر ایران است. دربی همیشه حساسیت خاص خودش را دارد و همین باعث اُفت کیفیت این بازی می‌شود. همان‌طور که گفتم بازی سختی است، اما به نظرم در حالت عادی پرسپولیس با اختلاف دو گل از استقلال پیش است.

وی درباره غیبت فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و مهدی طارمی در این دیدار و اینکه نبود این بازیکنان آیا در عملکرد تیم پرسپولیس تأثیر خواهد گذاشت یا خیر، تصریح کرد: قطعاً این موضوع تأثیرگذار است، اما بازیکنان جایگزین هم در بازی‌های اخیر خوب کار کرده‌اند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ادامه با انتقاد از کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در مورد محرومیت محسن مسلمان و وریا غفوری به دلیل استعمال قلیان، خاطرنشان کرد: من نمی‌دانم زمانی که هنوز این بازیکنان محکوم نشده‌اند و چیزی ثابت نشده است، چرا با آبروی یک جوان بازی می‌کنند؟! من هنوز باور نمی‌کنم این بازیکنان محروم شده باشند، چون این کار قانونی نیست. اول باید یک چیز را ثابت کنند و بعد در مورد آن حکم بدهند.

پنجعلی با بیان اینکه برخی افراد اعتقاد دارند این فیلم و عکس‌ها فتوشاپ است، گفت: الآن خیلی راحت با یک کامپیوتر عکس را تغییر می‌دهند. نباید این موضوع را پیش از ثابت شدن در بوق می‌کردند. کمیته اخلاق خودش در این مورد بی‌اخلاقی کرده است! حفظ آبروی یک انسان واجب است، اما این کمیته آبروی آنها را برده. به خاطر دو تا عکس که بازیکن می‌گوید من نبوده‌ام،‌ آنها را محروم کرده‌اند. وقتی بازیکن می‌گوید من نبوده‌ام، تمامش کنید. چه اصراری به بردن آبروی یک آدم دارید؟ مگر قتل کرده‌اند؟ این اتفاقات اصلاً برازنده ورزش ما نیست. به خاطر یک اتفاق این‌قدر سر و صدا می‌کنید که همه چیز عادی می‌شود و فردا یک جوان دیگر هم وقتی می‌بیند بازیکن حرفه‌ای قلیان می‌کشد،‌ می‌گوید چرا من نکشم؟

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha