کد خبر 789823
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
وحید قلیچ

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس شرایط استقلال را خوب ارزیابی نکرد و گفت: پرسپولیس 2 بر یک استقلال را شکست خواهد داد.

به گزارش مشرق، وحید قلیچ که در تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس شرکت کرده بود در جمع خبرنگاران در خصوص خاطراتش از دربی گفت: یادم می‌آید در یکی از بازی‌ها پرسپولیس شرایط خوبی نداشت و نفراتی مثل محمدخانی، پنجعلی، پیوس و کرمانی‌مقدم به قطر رفته بودند. 

وی افزود: آقای پروین به من گفت اگر بازی را خوب تمام کنی 50 هزار تومان به تو می‌دهم که با تعجب گفتم این پول خیلی زیاد است و دوباره آقای پروین پاسخ داد تو فقط گل نخور من این پول را به تو می‌دهم. 

قلیچ تاکید کرد: در آن مسابقه 3-4 تک به تک گرفتم و وقتی بازی تمام شد سونا را برای گرم کردن بازیکنان روشن کردند و ما رفتیم که آنجا از سرما در امان بمانیم. در آن گیر و دار به آقای پروین گفتم 50 هزار تومان من را بده که سرمربی وقت پرسپولیس گفت 50 هزار تومان؟! برو به کارت برس وظیفه‌ات را انجام دادی. این را تعریف کردم که بگویم ما در این شرایط برای پرسپولیس بازی کردیم.

وی در پاسخ به این سؤال که بهترین دربی از نظر وی کدام بوده، گفت: یادم می‌آید من روی نیمکت بودم و به عنوان مربی گلرهای پرسپولیس فعالیت می‌کردم. ما 9 نفره بودیم و آنها 11 نفره بودند که انصافا فنایی عالی گلری کرد و بازی مساوی شد. 

قلیچ در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه شرایط کدام تیم را بهتر می‌بیند، گفت: من شرایط استقلال را زیاد ندیدم ولی می‌دانم این تیم در بازی‌های اخیر خوب کار نکرده. بخصوص در بازی با نساجی. اما بازی با پرسپولیس را می‌بینم و فکر می‌کنم این تیم برنده دربی باشد. 

وی در خصوص شرایط بیرانوند نیز گفت:‌انشالله بیرانوند از این بازی همان بازیکن سابق می‌شود و ما به او افتخار می‌کنیم. 

قلیچ در پایان در خصوص پیش‌بینی‌اش از نتیجه بازی گفت: به نظرم پرسپولیس 2 بر یک برنده می‌شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha