ساره جوانمردی

ساره جوانمردی مدال نقره جام جهانی تیراندازی معلولین در کرواسی را به خود اختصاص داد.

به گزارش مشرق، در ادامه چهارمین روز از رقابت‌های جام جهانی تیراندازی معلولین در کروواسی، 4 نماینده کشورمان در تپانچه بادی بانوان با حریفان خود روبرو شدند که ساره جوانمردی، عالیه محمودی، سمیرا ارم و خدیجه رستمی در تپانچه بادی 10 متر بانوان به میدان رفتند.

جوانمردی با رکورد 379 در جایگاه اول رقابت‌های مقدماتی ایستاد، ارم با رکورد 376 دوم شد، محمودی با رکورد 373 در جایگاه چهارم قرار گرفت و رستمی نیز با 361 در مقدماتی هفتم شد و هر چهار نماینده کشورمان در تپانچه بادی بانوان به فینال راه پیدا کردند.

در رقابت‌های فینال نیز ساره جوانمردی با رکورد 236.5 به عنوان نایب قهرمانی دست یافت، عالیه محمودی با رکورد 191.6 چهارم شد، خدیجه رستمی با ثبت رکورد 144.3 در جایگاه ششم قرار گرفت و جایگاه هفتم نیز به سمیرا ارم  با رکورد 128.5 رسید.

نشان طلا و عنوان نخست این مسابقات نیز به نماینده ترکیه با رکورد 237.7 رسید و نماینده مجارستان با رکورد 211.3 سوم شد.

پیش از این و در رقابت‌های نوبت صبح، مهدی زمانی به نشان طلای تپانچه بادی 10 متر مردان P1 دست یافته بود.

تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان با ترکیب مهدی زمانی شورابی، سمانه کوثرمدار (تهران)، مجید فلاح اردشیر (آذربایجان شرقی)، عظیم کریمی، زهرا غلام‌زاده (گیلان)، خدیجه رستمی (خوزستان)، سمیرا ارم، ساره جوانمردی (فارس)، عالیه محمودی (مازندران)، معصومه جلیلیان (خراسان‌رضوی)، رقیه شجاعی (زنجان) و معصومه خدابخشی (لرستان) در این مسابقات حضور یافته است.

حسین امیری به عنوان سرمربی، علی مهدوی و زهرا علی بیگی به عنوان مربیان تیم ملی و رقیه اله کرمی به عنوان سرپرست بانوان، در این اعزام با ملی‌پوشان همراه هستند و سرپرستی کاروان نیز بر عهده حسین شهریاری است.

رقابت‌های جام جهانی تیراندازی معلولین از 31 شهریور تا 4 مهر ماه به میزبانی شهر اوسیک، در کرواسی برپاست.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس