شهرام محمودی

دریافت کننده اسبق تیم ملی والیبال گفت: خدا را شکر مراسم خداحافظی من در شرایط خوبی رخ داد و خوشحالم که عاقبت به خیر شدم.

به گزارش مشرق، فرهاد نظری افشار در خصوص سومی تیم ملی والیبال ایران در مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان اظهار داشت: این مسابقات سطح بسیار بالایی داشت و خیلی خوشحالم که خداحافظی من از تیم ملی با یک مدال جهانی همراه شد.

وی در مورد این که تیم ملی والیبال با روند فعلی می‌تواند در آینده موفق باشد یا خیر، گفت: تیم ملی والیبال یک شخصیت خوبی پیدا کرده که اگر برخی بازیکنان تاثیرگذار هم حضور نداشته باشند باز هم می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. البته اگر بازیکنانی مثل شهرام محمودی و عادل غلامی در تیم ملی حضور داشته باشند این تیم می‌تواند روند بهتری هم داشته باشد. ما بازیکنان خیلی خوبی در همه پست‌ها داریم اما با حضور عادل غلامی و شهرام محمودی، رقابت خیلی خوبی بین بازیکنان شکل می‌گیرد و امیدوارم این 2 بازیکن به تیم ملی اضافه شوند.

نظری افشار درباره خداحافظی‌اش از تیم ملی والیبال و دلایل آن گفت: در وهله اول افتخار می‌کنم در یک مقطع در تیم ملی بودم. من خودم تمایل به خداحافظی داشتم. کولاکوویچ در ابتدا تلاش کرد نتایجی کسب کند که بتواند فشارها را از روی خود بردارد و سپس به دنبال جوانگرایی باشد. حالا که ابن اتفاق افتاده من ترجیح دادم کنار بروم تا بازیکنان جوان به تیم ملی اضافه شوند.

وی در خصوص مقایسه کولاکوویچ با مربیان اسبق تیم ملی والیبال گفت: کولاکوویچ فوق‌العاده مربی باشخصیتی است. البته به لحاظ فنی تفاوت چندانی با سرمربیان قبلی تیم ملی ندارد. چون در سطح بالای والیبال، مربیان در یک سطح هستند. کولاکوویچ برای نظرات بازیکنان ارزش زیادی قائل بود و من از او چیزهای زیادی یاد گرفتم.

دریافت کننده اسبق تیم ملی والیبال در مورد مراسم خداحافظی‌اش از تیم ملی که پس از بازی با فرانسه رخ داد، گفت: خدا را شکر مراسم خداحافظی من در شرایط خوبی رخ داد و خوشحالم که عاقبت به خیر شدم. ابن اتفاق برای کمتر بازیکنی رخ داده و خیلی از بازیکنان در سکوت و بی‌خبری از تیم ملی خداحافظی کردند.

نظری افشار در پایان در مورد فصل آینده لیگ برتر والیبال خاطرنشان کرد: در فصل آینده هم در تیم پیکان بازی خواهم کد و از فصل قبل هم پر قدرت‌تر ظاهر می‌شویم. 2 بازیکن خارجی جذب کردیم و امیدوارم بتوانند به تیم کمک کنند.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس