دیوان عدالت اداری

وزارت ورزش و جوانان در حالی از تأیید انتخابات فدراسیون تیراندازی از سوی دیوان عدالت اداری خبر داد که این دیوان هنوز رأی جدیدی در این باره صادر نکرده است.

به گزارش مشرق، امیر رضا خادم معاون حقوقی، پارلمانی و استانی وزارت ورزش و جوانان روز گذشته (دوشنبه) اعلام کرد که انتخابات اخیر فدراسیون تیراندازی براساس جمع‌بندی دیوان عدالت اداری به‌لحاظ قانونی تأیید شده است.

انتشار این خبر در پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان واکنش مهدی هاشمی، رئیس پیشین این فدراسیون را به‌دنبال داشت و او اعلام کرد که رئیس دیوان عدالت نامه‌ای درباره انتخابات فدراسیون تیراندازی امضا نکرده است.

 یک منبع آگاه در دیوان عدالت اداری گفت: رأی جدیدی در این باره صادر نشده است. روز گذشته مهدی هاشمی نامه‌ای را برای رئیس دیوان عدالت ارسال کرد که رئیس این نهاد نیز با ارجاع آن به بخش مربوط، خواستار بررسی آن شد.

به گزارش مشرق امیررضا خادم روز گذشته به پایگاه خبری وزارت ورزش گفته بود: خوشبختانه با درایت و نظر ریاست محترم دیوان عدالت اداری، معاونت قضایی دیوان و همکارانش، پرونده انتخابات فدراسیون تیراندازی بسته شد و خانواده بزرگ این رشته از این پس می‌توانند با خیالی آسوده و با ثبات و آرامش و بدون دغدغه به‌فکر موفقیت‌های بزرگ‌تر و حضوری پرمدال در میادین آسیایی، جهانی و ان‌شاءالله المپیکی باشند.

وی درباره آخرین جمع‌بندی آرای مختلف دیوان عدالت اداری در خصوص انتخابات ریاست فدراسیون تیراندازی گفت: خوشبختانه در تاریخ 14 شهریور ماه جاری از طرف معاونت محترم قضایی دیوان عدالت اداری، در پاسخ به پیگیری‌های متعدد وزیر ورزش و جوانان، اعلام شد آخرین انتخابات برگزارشده برای گزینش ریاست فدراسیون تیراندازی توسط مجمع این فدراسیون به‌لحاظ قانونی مورد تأیید است و خدشه‌ای بر آن وارد نیست و رئیس منتخب مجمع اخیر می‌تواند با قدرت کار را ادامه بدهد.

معاون وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: به هیچ عنوان دیگر جای نگرانی برای اهالی رشته تیراندازی و دست‌اندرکاران آن وجود ندارد و خوشبختانه این رشته به آرامش رسیده است و امیدواریم بعد از التهابات دو سه سال اخیر، فدراسیون با برنامه‌ریزی لازم بتواند با قدرت تمام و با حمایت همه قهرمانان و علاقه‌مندان این رشته به وظایف خود عمل کند.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس