کد خبر 773265
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰
حسین شمس

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال می‌گوید که سرپرست کمیته فوتسال به خون او تشنه است.

به گزارش مشرق، حسین شمس پس از برگزاری مراسم بدرقه تیم‌های فوتسال آقایان و بانوان به مسابقات داخل سالن ترکمنستان در جمع خبرنگاران گفت: حرکت بسیار خوبی که فدراسیون فوتبال در چند وقت اخیر برای همه تیم‌ها انجام می‌دهد، برگزاری مراسم بدرقه است. این مراسم امروز برای تیم‌های فوتسال دختران و پسران ما برگزار شد که تنها تیم اعزامی فدراسیون فوتبال به مسابقات داخل سالن آسیا هستند. بازیکنان ما هم به خوبی آماده شده‌اند و مطمئناً نتیجه می‌گیرند و این را می‌دانیم که همه آسیا به فوتسال ما احترام می‌گذارند.

وی در خصوص اینکه چرا در مراسم برترین‌های فوتسال در سال 95 حضور نداشت، گفت: ما را دعوت نکردند و مادرم هم وصیت کرده اگر شما را جایی دعوت نکردند، نرو! به همین دلیل به مراسم نرفتم.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال درباره اظهار نظر علی کفاشیان مبنی بر اینکه همه دعوت بودند و دعوتنامه ارسال شده بود، خاطرنشان کرد: خیر، دعوت نبودم. دو روز پس از برگزاری مراسم برترین‌ها برای من پیامکی آمد که شما به مراسم دو روز پیش دعوت شده‌اید!

شمس با اشاره به اظهارات علی کفاشیان در خصوص فوتسالی‌ها تصریح کرد: او فوتسالی نیست و اکنون فقط میهمان فوتسالی‌هاست که از دوومیدانی آمده و قدمش روی چشم فوتسالی‌ها، اما کفاشیان باید به زودی میهمانی فوتسالی‌ها را ترک کند و دیگر حضورش در فوتسال کافی است.

وی در خصوص اینکه کفاشیان گفته همه فوتسالی‌های که لازم بوده به این مراسم دعوت بودند و خودشان تصمیم گرفتند نیایند و صحبت‌های فعلی او نقض کننده صحبت‌های سرپرست کمیته فوتسال است، گفت: حتماً ما فوتسالی نیستیم یا لازم نبوده که در آن مراسم حاضر باشیم. کفاشیان و چند نفر دیگر که در هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال هستند، فوتسالی‌اند و باید در این مراسم‌ها باشند.

مشاور تیم ملی فوتسال بانوان ایران درباره اینکه در مراسم بدرقه تیم‌های فوتسال هم با اینکه از او خواستند به صندلی‌هایی جلویی برود اما حاضر نشد نزدیک کفاشیان باشد، اظهار داشت: از من خواستند جلو بروم و آنجا بنشینم، اما دلیل ندانستم نزدیک کسی بروم که به خون من تشنه است. کفاشیان خودش گفته تا زمانی که من باشم حسین شمس جایی در فدراسیون و فوتسال ندارد، اما اکنون من به عنوان مشاور تیم ملی فوتسال بانوان به این مراسم آمدم و تصمیم گرفتم یک گوشه بنشینم به جای اینکه نزد این آقا بروم. متأسفانه این افراد فکر می‌کنند روزی دست آنهاست، اما روزی دست خداست. من هم اگر مسئولیتی داشته باشم با تمام توان کمک می‌کنم و اگر هم مسئولیتی نداشته باشم، مدرس AFC و فیفا هستم و کار خودم را انجام می‌دهم.

شمس در واکنش به این مسئله که مگر می‌شود او را از فوتسال حذف کرد، گفت: این نظر شما و مردم است، اما آنچه برای این افراد اهمیت ندارد نظر اصحاب رسانه و مردم است. ما هم کارمان را انجام می‌دهیم و نیازی نمی‌بینیم برای انجام کارمان کرنش کنیم. مردم هم چیزی که لازم باشد را می‌دانند و به خوبی می‌فهمند.

وی درباره انتقادهایی که به انتخاب برترین‌های فوتسال شده است و اینکه آیا انتخاب‌ها عادلانه بود یا نه، خاطرنشان کرد: در خیلی از قسمت‌ها انتخاب‌ها عادلانه نبود. خیلی نفرات در هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال بودند که جوایز را برای تیم‌های خودشان برداشتند و به نوعی جوایز تقسیم شد. به طور مثال جواد اصغری‌مقدم تیمش در لیگ دوم شده و چطور می‌شود نام او در بین برترین‌ها نباشد، اما کسی که تیمش هفتم شده و در هیئت رئیسه هم هست، نام بازیکن تیمش در لیست برترین‌هاست. مردم می‌فهمند و همه می‌دانند که دور هم نشسته‌اند و جوایز را تقسیم می‌کنند. این آخرین باری بود که این اتفاق رخ داد و آقایان فهمیدند که نباید رسانه‌ها و پیشکسوتان فوتسال را حذف کرد و قول می‌دهم برای سال آینده در انتخاب برترین‌ها نظر متخصصان این رشته را می‌پرسند.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال در خصوص میزان جوایز برترین‌های این رشته نیز که مورد انتقاد واقع شد و برخی معترضند که چرا فقط یک سکه داده شده است، اظهار داشت: آن سکه را هم بچه‌ها نباید خرج کنند، بلکه باید قاب کنند تا برای نوه‌ها و نتیجه‌های آنها بماند. از دست این کمیته فوتسال چنین چیزی چکیده است، باید غنیمت شمرد و این یک سکه باید مانند زیر خاکی نگهداری شود!

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس