شهاب نادری

نماینده مردم پاوه در مجلس، گفت:رحمانی‌فضلی دارای نگرش سیستمی و قدرت تحلیل در مسائل و پدیده‌های سیاسی است.

به گزارش مشرق، شهاب نادری نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی، امروز (شنبه 28 مرداد)در صحن علنی مجلس در موافقت با عبدالرضا رحمانی فضلی گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزیر کشور، اظهار داشت: وزارت کشور در جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین وزارت و تحت عنوان وزیر الوزرا شناخته می‌شود چون طیف وسیعی از مسئولیت‌ها از جمله امنیت، سیاسی اجتماعی و حقوق شهروندی را دربر می‌گیرد.

وی افزود: همچنین وزیر کشور مسئولیت مهم‌ترین نماد مشارکت سیاسی یعنی انتخابات را به عنوان مجری بر عهده دارد. رئیس جمهور و نخبگان کشور به آقای رحمانی فضلی که مسئولیت این هماهنگی ها را بر عهده دارد نمره قابل قبولی داده‌اند.

نماینده مردم پاوه در مجلس، تصریح کرد: آقای رحمانی فضلی دارای نگرش سیستمی و قدرت تحلیل در مسائل و پدیده های سیاسی است. وی به جای تحلیل خطی دارای تفکر جامع‌نگر است یعنی داده‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی را با هم و در کنار هم چینش و تحلیل می‌کند.

نادری با بیان اینکه آقای رحمانی فضلی دارای رویکرد مدیریت بحران است، گفت: ایشان دارای قدرت تصمیم‌گیری فوق‌العاده‌ای است که مشکلات را با منطق و استدلال حل می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه آقای رحمانی فضلی در طی 4 سال گذشته یکی از پر تحرک‌ترین وزرا بوده، اظهار داشت: وی سفرهای متعددی به مناطق صفر مرزی و و آسیب دیده داشته است و این بی‌انصافی است که بگوییم که ایشان فقط پشت میز خود نشسته و هیچ سفر و تحرکی نداشته است.

نماینده مردم پاوه در مجلس با بیان اینکه اینکه در دوران ایشان بودجه عمرانی افزایش یافته است، تصریح کرد: اتخاذ تفکر تمرکززدایی در دوران آقای رحمانی‌فضلی ایجاد شده و رفتن به سوی تمرکززدایی و تقویت استان‌ها یکی از برنامه‌های ایشان است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس