فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در خصوص اینکه در تکمیل سد نرماب مشکل اساسی وجود ندارد، گفت: سد نرماب در حال حاض سد نرماب در حال حاضر 74 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش مشرق، سردار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در حاشیه مراسم امضای تفاهمنامه با استاندار گلستان درباره اجرای پروژه‌های سازندگی، کشاورزی و شهری در این استان اظهار داشت: قرارگاه سازندگی خاتم‎الانبیاء(ص) در همه مقاطع مختلف در راستای کمک به دولت‎ها و حل مشکلات مردم پیشگام بوده است و در این زمینه از پای نخواهد نشست.

وی با اشاره به اولویت‎های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)، تصریح کرد: وظیفه ما در راستای حل مشکلات مردم، اشتغال و اجرای پروژه‎های بزرگ است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) افزود: بر اساس وظیفه تلاش داریم تا برای رفع مشکلات به دولت کمک کنیم، با روحیه جهادی و انقلابی که در قرارگاه سازندگی وجود دارد در راستای حل مشکلات مردم کوتاهی نخواهیم کرد.

سردار عبداللهی از اشتغال به عنوان یکی از مهمترین مسائل کشور و دغدغه جوانان یاد کرد و گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‎الانبیاء(ص) پروژه‎های زیادی در حوزه‎های مختلف نفت و گاز دارد در حوزه زیرساخت‎های ریلی، سد سازی، خطوط انتقال و دریا پروژه‎هایی را پیگیری می‎کند که خروجی آن ایجاد اشتغال است.

وی توجه به پروژه‎های اولویت‎دار را یکی از وظایف مهم قرارگاه سازندگی خاتم‎الانبیاء ذکر کرد و عنوان کرد: پروژه‎هایی که می‎تواند خروجی خوبی برای کشور داشته باشد آنها را دنبال می‎کنیم و در همین راستا پروژه‎های گازی و پالایشگاه‎های بزرگی از سوی قرارگاه سازندگی خاتم‎الانبیاء در حال ساخت است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در خصوص اینکه در تکمیل سد نرماب مشکل اساسی وجود ندارد، گفت: سد نرماب در تامین آب شرب منطقه، جلوگیری از سیلاب، صنعت و کشاورزی بسیار مهم است. سد نرماب در حال حاضر 74 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که برای رفع مشکلات این پروژه همت ویژه‎ای وجود دارد.

سردارعبداللهی مهمترین معضل اساسی در کندی این پروژه را در حوزه ساکنان منطقه عنوان و تصریح کرد: 100 خانوار در دو روستای جنگلده پایین و جنگلده بالا باید جابجا شوند که برای کمک به مردم و حل مشکلات آنها تلاش می‎کنیم تا پروژه‎های مهم استان به اتمام برسد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس