فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء

تفاهم نامه همکاری بین قرارگاه و دانشگاه جامع امام حسین (ع) در راستای اجرای طرح تحول و توسعه راهبردی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) منعقد شد.

به گزارش مشرق، در راستای اجرای طرح تحول و توسعه راهبردی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)، تفاهم نامه همکاری بین قرارگاه و دانشگاه جامع امام حسین (ع) منعقد شد.

سردار عباد الله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در دیدار سردار محمد رضا حسنی آهنگر فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) و اعضای هیئت علمی این دانشگاه بر ضرورت توجه به علم و دانش تاکید کرد و گفت: سرمایه اصلی برای هر سازمانی نیروی انسانی متخصص و کارآمد است که باید قدر این سرمایه عظیم را دانست و برای ارتقاء علمی آن تلاش کرد.

وی با اشاره به اقدامات قرارگاه در ۱۰ حوزه کاری و بهره‌مندی از نیروهای متخصص و متعهد در اجرای پروژه‌ها، افزود :در حوزه‌های گوناگون به ویژه نفت، گاز و پتروشیمی نیازمند دریافت علم و دانش و فناوری روز دنیا هستیم تا بتوانیم در انجام پروژه‌ها با شرکت‌های خارجی رقابت کنیم.

سردار عبداللهی ادامه داد: بر همین اساس تعامل با دانشگاه‌ها و حمایت از تحقیقات و پژوهش‌های علمی و انتقال دانش و علم به متخصصان را در دستور کار قرار داده‌ایم و مطمئن هستیم که قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در رتبه بندی شرکت‌های مطرح دنیا به لحاظ دانش و اجرای پروژه‌ها جزو بهترین‌هاست.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) خواستار واگذاری مدیریت همه جانبه دانشکده فنی و مهندسی این دانشگاه به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)   شد و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همانطور که در عرصه موشکی و سازندگی خوش درخشیده است، باید در عرصه علم و دانش نیز نمونه و الگو و سرآمد باشد، لذا با داشتن دانشمندان و مهندسان قوی در این قرارگاه می‌توانیم دانشکده فنی و مهندسی آن دانشگاه را از همه نظر مورد حمایت قرار دهیم.

فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) نیز در این دیدار به موضوع جذب مهندسان و کارکنان قرارگاه در رشته‌های مختلف در مقطع کارشناسی ارشد اشاره کرد و گفت :علاوه بر حضور مهندسان و کارکنان قرارگاه در دانشگاه، طرح‌های مطالعاتی متعددی از سوی پژوهشگران این دانشگاه برای قرارگاه و رده‌های زیر مجموعه در حوزه‌های مختلف در حال انجام است.

سردارحسنی آهنگر با اشاره به تلاش‌های مهندسان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در انجام پروژه‌های مختلف با بهره‌گیری از علم و دانش و فناوری روز دنیا گفت: آمادگی داریم در هر حوزه‌ای که قرارگاه نیازمند کار مطالعاتی و تحقیقاتی باشد، وارد شده و آنها را یاری کنیم.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس