ترزا می

نخست وزیر بریتانیا به کابینه اش درباره درز هرگونه اطلاعات مربوط به مذاکرات و نشست های مقام های ارشد دولتی هشدار می دهد.

به گزارش مشرق به نقل از رویترز، پس از آنکه یک سری اطلاعات مربوط به نشست ها و مذاکرات مقام های ارشد دولت بریتانیا فاش شد، سخنگوی ترزا می نخست وزیر بریتانیا تاکید کرد که وی نسبت به درز هر گونه اطلاعات درباره نشست ها و مذاکرات مقام های عالی رتبه دولتی به وزرای کابینه هشدار داده و از آنها خواسته است تا این گونه مذاکرات و نشست ها محرمانه و خصوصی باقی بماند.

بر اساس این گزارش کنترل ترزا می بر کابینه اش که به شدت بر سر برگزیت اختلاف نظر دارند، به شدت تضعیف شده است، به خصوص پس از نتایج انتخابات ماه گذشته که حزب محافظه کار بریتانیا اکثریت خود در پارلمان را از دست داده است.

فیلیپ هاموند وزیر دارایی بریتانیا هدف انتقادات و حملات به خاطر درز دادن اطلاعات مربوط به نشست ها و مذاکرات مقام های ارشد دولت بریتانیا قرار گرفته است. البته هاموند بر این باور است که علت اصلی انتقادات و حملات صورت گرفته علیه وی به خاطر دیدگاه هایی است که درباره برگزیت دارد.

سخنگوی ترزا می در جمع حبرنگاران تاکید کرد: بی شک کابینه باید قادر باشد تا مذاکرات درباره سیاست دولت را خصوصی نگه دارد و نخست وزیر به همکاران خود در نشست فردا این مساله را متذکر خواهد شد.

دولت بریتانیا ظاهرا فعلا برنامه و طرحی برای تحقیق درباره درز این اطلاعات ندارد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده