بازیگر

بازیگر فیلم صورتی گفت: خوشبختانه من طی سال گذشته مادر شدم و همین اتفاق باعث شد تا کمی از عرصه بازیگری دور باشم.

به گزارش مشرق،‌ فقیهه سلطانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در سال جاری گفت: در عرصه سینما و تلویزیون فعلاً کاری را ندارم و قراردادی هم برای بازی نبسته‌ام اما به زودی در دو اثر نمایشی به ایفای نقش خواهم پرداخت.
وی درباره دلیل کم‌کاری خود طی سال گذشته تصریح کرد: خوشبختانه من طی سال گذشته مادر شدم و همین اتفاق باعث شد تا کمی از عرصه بازیگری دور باشم. در حال حاضر "گندم" دخترم 6 ماه دارد و طی این ماه‌ها هم برخی کارها که پیشنهاد شده در شهرستان فیلمبرداری می‌شدند و من نمی‌توانستم در آنها حضور پیدا کنم. دلیل اصلی کم‌کاری من طی این ماه‌ها همین بوده است.
بازیگر فیلم صورتی درباره ایفای نقش در نمایش "تمام شد" اضافه کرد: سال گذشته نمایشی به نام "تمام شد" را در اصفهان روی صحنه بردیم و به امید خدا امسال در تالار مولوی تهران آن را دوباره اجرا می‌کنیم. در این کار من علاوه بر امید نیاز با صدرالدین حجازی نیز همبازی هستم.
سلطانی با اشاره به کارگردانی یک اثر نمایشی توسط خودش خاطرنشان کرد: به مدت دو سال است که برای اجرای این نمایش دورخیز کرده‌ام. این نمایش اتفاقی جدید در عرصه هنر نمایشی بوده و قصه‌ای نو را در تئاتر ایران روایت می‌کند. به امید خدا طی دو ماه آینده و با بزرگ شدن دخترم تمرین‌های آن را آغاز کرده و متعاقباً به پیشنهادات سینمایی و تلویزیونی بهتر فکر خواهم کرد.
منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس