کد خبر 728033
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
کودک

سید محسن عارف کشفی به مدیریت پخش شبکه کودک سیما منصوب شد.

به گزارش مشرق از روابط عمومی شبکه کودک سیما، محمد سرشار مدیر شبکه کودک سیما بعد از ظهر روز گذشته طی حکمی سید محسن عارف کشفی را به سمت مدیریت پخش شبکه کودک سیما منصوب کرد.

تلاش برای انجام دستیاری حداکثری برای خانواده ها در تربیت آینده‌سازان تمدن نوین اسلامی به عنوان مدیریت پخش یک رسانه مربی؛ پیش‌برد اهداف منظومه تربیتی پشتیبان شبکه و تبدیل آن به روح حاکم بر اقدامات روزانه مدیریت پخش؛ حرکت به سمت چرخه پخش اچ‌دی براساس اهداف عالیه سازمان و استفاده روزافزون از فناوریهای دیجیتال و نرم‌افزارهای رایانه‌ای با هدف کاهش خطاهای انسانی و افزایش سرعت عملیات مدیریت پخش از اهم وظایفی هستند که در این حکم از مدیر جدید پخش شبکه کودک خواسته شده است.

گفتنی است سید محسن عارف کشفی دانش آموخته رشته کارشناسی تولیدسیما با گرایش «کارگردانی وتدوین» و کارشناسی ارشد تولید با گرایش «تهیه کنندگی فیلم مستند» از دانشگاه صداوسیما و همچنین مدرس دروس فیلمسازی دانشگاه می باشد.

لازم به ذکر است کشفی پیش ازاین مسئولیتهای متعددی درسازمان صدا و سیما از جمله مدیریت تولید وفنی شبکه دو سیما؛مدیریت تولید شبکه یک سیما؛ مدیریت طرح و برنامه و جشنواره های بین المللی مرکز اموربین الملل سازمان؛مدیریت پخش شبکه قرآن ومعارف سیما و مدیریت سیمای مرکز لرستان را برعهده داشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس