جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

چشمان طمعکار دشمنان و بدخواهان این ملت به دستان قدرتمند ملت است، تا بتوانند از هر غفلت و اشتباهی نصیب خود را ببرند اما به حول و قوه الهی نصیبشان جز سیلی محکمی از سوی ملت نخواهد بود.

به گزارش مشرق، چشمان طمعکار دشمنان و بدخواهان این ملت به دستان قدرتمند ملت است، تا بتوانند از هر غفلت و اشتباهی نصیب خود را ببرند اما به حول و قوه الهی نصیبشان جز سیلی محکمی از سوی ملت نخواهد بود. آرای دشمن سوز آحاد ملت چونان تیرهایی مرگبار بر دل دشمن خواهد نشست.

متن بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به مناسبت ۱۲ فروردین به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَیهِمُ المَلائِکَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتی کُنتُم توعَدونَ
درود بیکران خدای متعال بر محمد و آل محمد، منادیان توحید و عدالت.

و سلام و تحیات الهی بر روح بلند امام عظیم الشان که با دم مسیحایی خود ملت مسلمان ایران را از یوغ ظلم و استکبار و استضعاف رهایی بخشید و نسیم بیداری و آزادگی  را در اقصی نقاط عالم منتشر ساخت.

رحمت خدا بر ارواح پاک و مطهر شهیدان گلگون کفن، پیش قراولان جهاد و رستگاری، از بدر و حنین و خندق تا شلمچه وحلبچه و تاموصل و حلب و یمن...انقلاب شکوهمند اسلامی که با ندای پیامبرگونه خمینی کبیر و قیام مردم موحد این آب و خاک در بهمن ۵۷ با شکست هیمنه شرق و غرب، شجره طیبه جمهوری اسلامی را در ۱۲ فرودین ۵۸ بنا نهاد، اکنون از نهالی نوپا به درختی استوار و تنومند تبدیل گشته که نه گردبادهای  شرق و غرب و نه امواج بحرانهای داخلی را یارای شکست آن نیست و امروز درپرتو توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا و هدایت و زعامت خلف صالح ان روح خدا، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مد ظله العالی و بصیرت و صبر و استقامت ملت عظیم الشان ایران می رود تا مقدمات تحقق وعده نهایی انبیا و اولیای الهی را فراهم نماید.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ضمن تبریک سی ونهمین سال تاسیس جمهوری اسلامی ایران تاکید می نماید  نسیم روح بخش انقلاب اسلامی نه محصور در جمهوری اسلامی بلکه منتشر در سرتاسر عالم، و مایه امید و رهایی ملتهای آزاده و ظلم ستیز است. عمق راهبردی انقلاب اسلامی درسرزمین های اسلامی و پایگاه قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی در قلب های مستضعفین جهان، لرزه بر اندام جبهه کفر و نفاق و سلطه جهانی انداخته و هر روز که از عمر پر برکت این بنای عظیم می گذرد،  آثار مرگ و اضمحلال استکبار جهانی را عیان تر می توان دید.


رمز پیروزی این نهضت بی نظیر، صبر و استقامت مردم متدین و انقلابی و تمسک به ولایت اهل بیت عصمت وطهارت و امتداد راستین آن ولایت فقیه، بوده است و تداوم آن نیز بر همین مبنا و ممشی استوار است.

اینک و در اغازین روزهای سی و نهمین بهار انقلاب، ملت بزرگ ایران خود را آماده می کند تا با مشارکت هوشمندانه و فعال خود در یکی دیگر از گامهای مهم این مسیر تاریخی، با انتخاب رئیس جمهور و شوراهای شهر و روستا، دیگربار استقلال و آزادگی خود را به رخ جهانیان بکشد. چشمان طمعکار دشمنان و بدخواهان این ملت به دستان قدرتمند ملت است، تا بتوانند از هر غفلت و اشتباهی نصیب خود را ببرند اما به حول و قوه الهی نصیبشان جز سیلی محکمی از سوی ملت نخواهد بود. آرای دشمن سوز آحاد ملت ایران چونان تیرهایی مرگبار بر دل دشمن خواهد نشست و استمرار حرکت الهی انقلاب را تضمین خواهد نمود. ملتی که با تکیه بر ایمان رسوخ ناپذیر خود، راه استقامت بر آرمانهای خود را برگزیده است بی گمان در پناه خدا و برخوردار از امداد و نصرت الهی خواهد بود و تلاش مذبوحانه دشمن نخواهد توانست کمترین خللی در صفوف آهنین او ایجاد نماید.

در این راه، جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بهره گیری از دستاوردهای گذشته و متکی برتجربیات  ارزشمند  پیشکسوتان و دلسوزان انقلاب و با استفاده از روحیه پرنشاط جوانان پرشور و انقلابی در تلاش است تا در این مسیر مهم راه را برای انتخابی آگاهانه و آینده ساز هموار سازد و آنچه در توان دارد در راستای تحقق  آرمانهای و ارزش های انقلاب در تشکیل یک دولت خدمتگزار، کارامد و انقلابی به کار گیرد. بر این باوریم که با توکل به خدای متعال و امید به نصرت الهی  مردم باایمان  و انقلابی ایران خواهد توانست اراده خود را برای  پالایش مسیر  انقلاب از برخی کج رویهای عافیت طلبانه که موجبات امید دشمن به تحقق خواسته هایش شده است را به منصه ظهور برساند و بایک انتخاب اگاهانه آینده ای نوید بخش برای این سرزمین پاک به ارمغان آورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس