اردبیل بهار

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی استان اردبیل برف باز هم میهمان ناخوانده اردبیلی‌ها در بهار خواهد بود.

به گزارش مشرق،‌ علی دولتی‌مهر اظهار کرد: براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی استان اردبیل برای روزهای آتی در استان اردبیل بارشهای پراکنده‌ای پیش‌بینی شده است که انتظار داریم در روزهای آغازین سال جدید در استان اردبیل شاهد بارش پراکنده برف در مناطق مختلف این استان باشیم.

وی با اشاره به اینکه براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی استان اردبیل موج هوای سرد از روز سه‌شنبه وارد استان اردبیل می‌شود، افزود: این موج تا اواخر روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت که در این یک روز دمای هوای استان بین 3 تا 6 درجه کاهش می‌یابد که پیش‌بینی شده در برخی مناطق استان به ویژه مناطق کوهستانی شاهد بارش برف باشیم.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل تصریح کرد: همزمان با لحظه تحویل سال 96 هوای بیشتر مناطق استان اردبیل با بارش پراکنده باران همراه خواهد بود که این امر نوید سال خوب و بابرکتی را برای مردم استان اردبیل می‌دهد و امیدواریم در ماه‌ها و روزهای آینده نیز شاهد بارشهای خوب باران در منطقه و افزایش ذخایر آبی استان باشیم.

دولتی‌مهر بیان کرد: امروز نیز در بیشتر نقاط استان شاهد وزش باد بودیم که سرعت وزش باد در بیشتر مناطق استان بسیار بالا بود که هم‌اکنون این موج از منطقه خارج شده است.

وی اظهار کرد: تا سه روز اول سال جدید شاهد بارشهای پراکنده در بیشتر مناطق استان و نیز در مناطق کوهستانی شاهد بارش برف خواهیم بود که این بارش‌ها نیز به صورت پراکنده پیش‌بینی شده است.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: در چهارمین روز از تعطیلات نوروزی نیز هوایی معتدل و آرام در منطقه حاکم خواهد شد که براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی استان این جو آرام تا پایان تعطیلات نوروزی تداوم خواهد داشت.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس