کد خبر 70221
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۱

بدبینی پسری نسبت به رابطه پنهاني خواهرش با مردي غريبه به قيمت جان دختر تمام شد.

به گزارش گروه خواندنی های مشرق،  ما، اوايل شهريورماه به ماموران پليس آگاهي استان فارس خبر رسيد دختري جوان در خانه‌اش به‌طرز مشكوكي فوت شده است. زماني كه كارآگاهان جنايي در محل حادثه حاضر شدند در تحقيقات مقدماتي معلوم شد دختر 23ساله به‌نام راحله به قتل رسيده است. جسد دختر جوان در رختخواب و در حالي كشف شد كه اطراف گلويش كبودي‌هاي زيادي به چشم مي‌خورد و اين موضوع نشان مي‌داد او در نقشه‌اي از پيش طراحي‌شده از پا درآمده است.

جنازه پس از ثبت جزييات صحنه قتل، به پزشكي قانوني منتقل شد و افسران آگاهي تلاش‌شان را براي رازگشايي از اين جنايت هولناك آغاز كردند. يك روز پس از اين جنايت، در حالي كه هنوز سرنخ‌هاي چنداني در اين‌باره به دست نيامده بود مادر راحله نزد ماموران رفت و پسرش را به عنوان قاتل دخترش معرفي كرد. او گفت: پسرش جواد از مدت‌ها قبل با خواهرش اختلاف داشت و حتي چند مرتبه او را به مرگ تهديد كرده بود و سرانجام شب گذشته او را در خواب خفه كرد.
 
هنوز دقايقي از اظهارات اين زن نگذشته بود كه ماموران سراغ پسر جوان رفتند و او را بازداشت كردند. پسر جوان در بازجويي‌هاي مقدماتي اتهام قتل خواهرش را پذيرفت و گفت: چون راحله با مردي غريبه رابطه پنهاني داشت او را كشته است. وي در اين خصوص گفت: چند ماه قبل يكي از دوستانم به من گفت، خواهرم با مردي غريبه رابطه دارد. ابتدا اين حرف را باور نكردم اما چند روز بعد تصميم گرفتم خواهرم را تعقيب كنم.
 
يك‌روز زماني كه او از خانه بيرون رفت سايه به سايه تعقيبش كردم و فهميدم حرف‌هاي دوستم درباره راحله صحت دارد. در حالي كه عصباني شده بودم سراغ خواهرم رفتم و از او در اين‌باره توضيح خواستم اما او گفت با هيچ‌كس رابطه‌اي ندارد و اين حرف‌ها دروغ است. انكارهاي راحله در حالي بود كه خودم او را با مردي غريبه ديده و مطمئن بودم او آبروي خانوادگي‌مان را به بازي گرفته است. به همين دليل تصميم گرفتم او را بكشم.

متهم به قتل ادامه داد: چند روز فكر كردم تا راه مناسبي براي كشتنش پيدا كنم تا اينكه به اين نتيجه رسيدم كه بهترين راه براي كشتن او خفه كردنش است. شب حادثه در حالي كه همه خواب بودند سراغ راحله رفتم. روسري‌اش را از كنار دستش برداشتم و آن را دور گلويش گره زدم. آن زمان او هنوز خواب بود. در حالي كه خشم تمام وجودم را فرا گرفته بود دو سر روسري را از دو طرف محكم كشيدم و پيش از آنكه راحله بتواند عكس‌العملي از خودش نشان دهد، او را كشتم. بعد هم به رختخوابم رفتم و خوابيدم. من از اين كارم ذره‌اي هم پشيمان نيستم. راحله با اين كارش آبروي خانوادگي‌مان را برده بود و بايد مجازات مي‌شد.

به دنبال اعترافات جوان خواهركش، او به محل جنايت منتقل شد و در حضور بازپرس جنايي صحنه قتل خواهرش را بازسازي كرد.
بر اساس اين گزارش، هم اكنون جواد در بازداشت به سر مي‌برد و قرار است به زودي در دادگاه كيفري استان فارس در برابر اتهام قتل خواهرش از خود دفاع كند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس