سخنگوی رزمایش مدافعان حریم ولایت 3 گفت: ‌امروز بمب هوشمند و فوق سنگین قاصد از جنگنده F4 شلیک و با موفقیت کامل به هدف اصابت کرد.

به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از فارس، امیرحسین چیت‌فروش سخنگوی رزمایش حریم ولایت 3 در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دومین روز از سومین مرحله رزمایش فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش با بمباران اهداف توسط جنگنده بومی صاعقه با استفاده از مهمات جنگی آغاز شد.

وی افزود: جنگنده‌های صاعقه که به دست پرتوان متخصصان داخلی ساخته و به تولید انبوه رسیده است، امروز در یک فلایت کامل پروازی و با استفاده از مهمات جنگی اهداف از پیش تعیین شده را بمباران کردند.

* شلیک بمب‌های هوشمند و نقطه‌زن قاصد از جنگنده F4

سخنگوی رزمایش حریم ولایت 3 همچنین اعلام کرد: ‌امروز بمب هوشمند و فوق سنگین قاصد از جنگنده F4 شلیک و با موفقیت کامل به هدف اصابت کرد.

چیت‌فروش در ادامه سخنانش تصریح کرد: انجام جنگ الکترونیک واجرای سیستم پدافند غیرعامل به منظور انحراف مهمات از موفقیت‌هایی بود که در این مرحله از رزمایش به خوبی اجرا شد.

* عملیات جنگندهی میگ29 علیه اهداف زمینی

وی ادامه داد: همچنین هواپیماهای جنگنده میگ 29 عملیات‌های برنامه‌ریزی شده در خصوص شلیک موشک‌های هوا به زمین را با موفقیت اجرا کرد.

* امشب؛ بمباران اهداف شبانه توسط جنگنده‌های سوخو24

سخنگوی رزمایش حریم ولایت 3 در پایان اظهار داشت: همچنین در نظر است جنگنده‌های سوخو 24 امشب اقدام به بمباران اهداف تاریک با اجرای تاکتیک‌های خاص در منطقه رزمایش کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس