کد خبر 634914
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۵

عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین قم جزئیات بیشتری را درباره جلسه مشترک حزب موتلفه اسلامی و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مطرح کرد.

به گزارش مشرق، آیت‌الله محسن فقیهی عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین قم با اشاره به جلسه مشترک شب گذشته حزب موتلفه اسلامی و جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: دوطرف سخنانی را پیرامون مسائل سیاسی روز مطرح کردند و قرار شده است جمع‌بندی مباحث مطرح‌شده در این جلسه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جامعه مدرسین منتشر شود.

به گفته وی، در این جلسه که به‌منظور تبادل‌نظر  در خصوص مباحث انتخاباتی سال آینده و نحوه عملکرد اصولگرایان ترتیب داده‌شده بود سخنانی از سوی دبیرکل و اعضای حزب موتلفه اسلامی و همین‌طور دبیرکل جامعه مدرسین و اعضای آن مطرح‌ شد که به نظر می‌رسد به علت کمبود وقت، ادامه آن به جلسه بعدی موکول شده است.

عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین قم افزود: در این جلسه اعضای حزب موتلفه اسلامی اعلام کردند که اصولگرایان از هر نظر در خدمت جامعه مدرسین بوده و از نظرات جامعه مدرسین تبعیت خواهند کرد.

در جلسه مشترک شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، محمد نبی حبیبی دبیرکل موتلفه اسلامی به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات مؤتلفه اسلامی پرداخت. سپس اعضای جامعه مدرسین با ارائه نقطه نظرات خود در ارتباط با مسائل مطرح‌شده، به تبادل‌نظر پرداختند.

در پایان این جلسه حبیبی و  بادامچیان با ارائه توضیحاتی پیرامون برخی مسائل مطرح‌شده از هماهنگی و فرصت به‌دست آمده جهت این جلسه تشکر کردند.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس