کد خبر 624975
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰

شمشیرباز اسلحه سابر تیم ملی ایران در المپیک ریو معادل پاداش طلایی‌ها دریافت خواهد کرد.

به گزارش مشرق، در جلسه ای که با حضور فرشید گل‌زاده، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه و مجتبی عابدینی برگزار شد، ملی پوش کشورمان با تقدیر از حمایت این فروشگاه از مدال آوران گفت: هر ورزشکار در کنار حمایت و دلگرمی مردم به توجه مسئولین هم نیاز دارد و این پاداش ها می تواند در بالا بردن روحیه و انگیزه آن ها در افتخار آفرینی برای کشور موثر باشد.

وی افزود: من تجربه حضور در سه دوره از بازی های آسیایی و دو دوره المپیک را در کارنامه دارم اما در این مدت هیچ شرکت خصوصی حمایت جدی از ورزشکاران را در دستور کار نداشت، این فروشگاه با حمایت از مدال آوران کاروان ایران در المپیک گام مهم وموثری در روحیه دهی به ورزشکاران برداشت.

در ادامه این جلسه، گل‌زاده با اشاره به اضافه شدن ورزش به سبد خانواده و اهمیت آن گفت: همان قدر که این فروشگاه به کیفیت سبد خانوار ایرانی ها و رفاه آنها اهمیت می دهد، ورزش و سلامتی مشتریان نیز در اولویت قرار دارد، ما برای این هدف با حمایت از مدال آوران و دعوت همکاری آنها با این فروشگاه، قصد داریم پیام های سلامتی را از زبان ورزشکاران به مردم برسانیم و رفاه می تواند بستری برای خدمت به مردم در این زمینه باشد.

وی با اشاره به تاریخ ساز شدن عابدینی در المپیک ریو افزود: تلاش پدیده شمشیربازی قابل ستایش و بسیار ارزشمند بود. ما ارزش بسیاری برای زحمات شایسته پدیده شمشیربازی قائل هستیم و در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت فروشگاه هایمان، تصمیم گرفتیم به عابدینی پاداش طلای المپیک (پنجاه میلیون رفاه کارت و سهمیه استخدام) را تخصیص دهیم.

همچنین در روزهای آینده در مراسمی با شکوه از سوی این فروشگاه، ملی پوش ارزنده کشورمان به عنوان سفیر "رفاه و منزلت" معرفی و تجلیل خواهد شد.

پیش از المپیک با امضای تفاهم نامه ای مابین این فروشگاه و کمیته ملی المپیک این شرکت به عنوان حامی مدال آوران ایران در المپیک معرفی شد.

به زودی در مراسم هایی از سوی این فروشگاه از مدال آوران ایران در المپیک تجلیل و جوایز آنها اهدا خواهد شد.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha