جانشین رئیس سازمان بسیج مستعضفین با بیان اینکه روح مقاومت و پایداری در پاوه جاری بوده و جوشش دارد گفت: مردم پاوه با کمک رزمندگان اسلام این حماسه بزرگ ‌آزاد سازی پاوه را در ۲۶ مرداد رقم زدند.

 به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، سردار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سالروز آزادسازی حصر پاوه که صبح امروز با حضور جمعی از مردم و مسئولین شهرستان پاوه و استان کرمانشاه برگزار شد با گرامیداشت یاد شهیدان چمران و وصالی گفت: همواره آنچه در خاطر مردم ایران از استان کرمانشاه وجود دارد که در دل خود حوادث بزرگی چون آزادسازی پاوه و ایثار و مقاومت مردم این خطه جای دارد.

وی افزود: امام خمینی(ره) به همراه دیگر علما و مراجع بستر پیروزی انقلاب اسلامی را فراهم کردند تا انقلاب به ثمر برساند و امروزه ملت ایران فضای جدید معطری از آنچه که اسلام، رسول خدا و ائمه اطهار(ع) فرموده‌اند بهره‌مند می‌شوند.

سردار فضلی با بیان رشادت‌های ملت ایران و مردم پاوه که در دفاع از آئین خدا به میدان دفاع آمده‌اند گفت: مردم برای دفاع از اسلام و انقلاب به میدان آمدند و به همراه نیروهای انقلاب دست به دست هم دادند و در دفاع از انقلاب لحظه‌ای غفلت و دریغ نمی‌کنند که اوج این حماسه در پاوه در 26 مرداد رقم خورد.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستعضفین در ادامه تصریح کرد: موفقیت  و پیروزی انقلاب اسلامی بعد از گذشت 37 سال حاصل از به میدان آمدن مردم است و این آزمونی بود برای تمام امت.  

وی در ادامه با بیان اینکه الگوی مقاومت مردم پاوه و ملت ایران در دفاع مقدس الگوی مقاومت در سراسر جهان تبدیل شده است، گفت: امروزه رزمندگان در جبهه مقاومت به این مقاومت در دوران دفاع مقدس هویت بخشیدند و امروزه این الگو به الگویی در سراسر جهان تبدیل شده است.

سردار فضلی در پایان خاطرنشان کرد: امروزه دشمن وحدت بین شیعه و اهل تسنن را هدف گرفته و به دنبال ایجاد فاصله بین مسلمانان است. اما خونهای مسلمانان شیعه و اهل تسنن در هم تنیده شده است و امروزه این امنیت در جمهوری اسلامی ایران به واسطه حضور مردم در همه عرصه‌های انقلاب اسلامی است.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس