در حالی غلامرضا خلیل ارجمندی به عنوان مشاور باشگاه پرسپولیس منصوب شد که با ابهاماتی در سوابق و مدارک تحصیلی اش همراه بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی مشرق، در هفته گذشته بود که خبری درباره یک انتصاب روی خروجی سایت باشگاه پرسپولیس قرار گرفت با عنوان "مشاور اقتصادی و رئیس کار گروه خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس منصوب شد".
در این خبر عنوان شده بود: "با حکم حبیب کاشانی، دکتر غلامرضا خلیل ارجمندی مشاور امور اقتصادی و رئیس کار گروه خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس شد. کمک به فعالیت های حوزه اقتصادی باشگاه جهت درآمدزایی، رساندن باشگاه به وضعیت مطلوب مالی در راستای اجرایی نمودن اصل 44 قانون اساسی، ایجاد بستر مناسب برای حضور باشگاه پرسپولیس در بورس از اهداف انتصاب دکتر خلیل ارجمندی به این سمت است."؛ اما این انتصاب با ابهاماتی همراه بود.
در این خبر که در رسانه های ورزشی نیز منتشر شد، از سوابق اجرایی منصوب اخیر صحبتی به میان نیامده است. وقتی جست و جویی در اینترنت هم انجام می شود، سمت هایی مانند نایب رئیس هیئت مدیره شرکت لیزینگ سپهر صادرات، مدیر امور مالی و مسئول خصوصی سازی بانک صادرات عنوان یافت می شود. در حقیقت، آنچه به نظر می رسد، سوابق اجرایی وی بیشتر مربوط به بانک صادرات می شود؛ اما انتشار گزارشی درباره نحوه خصوصی سازی این بانک می تواند مخاطب را یاری دهد تا از کارنامه وی تحلیل درست تری داشته باشد.
 

آنچه ذهن مخاطب را با تردیدی جدی تر مواجه می کند، عنوان تحصیلی است که در این خبر به آن اشاره ای نشده است. فقط در خبر ذکر شده، دکتر غلامرضا خلیل ارجمندی که به معنای داشتن درجه دکتری وی است. شاید انتشار مدارج وی و دانشگاه های اخذ کننده آن، بتواند در این راستا، ابهامات افکار عمومی را از بین ببرد. چرا که برخی عنوان می کنند دارای مدرک کارشناسی در رشته حسابداری است. کارشناسی ارشد خود را نیز از دانشگاه هاوایی دریافت کرده است. درباره دکتری ارجمندی نیز تا کنون اطلاعی در دسترس نیست .
با توجه به این ابهامات، انتظاری معقول از سوی افکار عمومی است که اطلاعاتی تکمیلی در این باره از سوی باشگاه پرسپولیس منتشر شود تا مردم از این ابهام و تردید درباره منصوب کاشانی خارج شوند.
همچنین با توجه به شبهات موجود در خصوص مدارک تحصیلی ارجمندی، انتظار می رود روابط عمومی بانک صادرات که نشان داده در پاسخگویی به شبهات پیرامون این بانک سرعت عمل زیادی دارد، برای روشن شدن این موضوع نیز پاسخ لازم را ارائه کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 1
  • ۱۷:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۵/۳۱
    0 1
    دکترای ایشان دکترای کردانی است

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس