کد خبر 592608
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۴

بررسی شرایط بازیکنان جدید استقلال این نگرانی را بوجود می‌آورد که احتمال مصدومیت مجدد آنها وجود دارد.

به گزارش مشرق، فعالیتی که استقلال تاکنون در نقل و انتقالات انجام داده می تواند مطالباتی عظیم از سوی منصوریان برای باشگاه داشته باشد، از آن دست مطالبات که نه امروز که ماه ها بعد  از زبان منصوریان گفته شود و امروز در مقابل آن سکوت وجود داشته باشد.

موضوع آنجا به چشم می آید که ببینیم هم بختیار رحمانی و هم ووریا غفوری رباط صلیبی پاره کرده بوده‌اند و در واقع با مصدومیتی خطرناک دست و پنجه نرم کرده‌اند و ممکن است آن مصدومیت که بسیاری را آزار داده دوباره این دو را هم آزار بدهد.

در آن سو فرشید باقری و خسرو حیدری هم زیاد دچار کشیدگی کشاله می شوند و هر دو سال گذشته مصدومیت اینچنینی داشته اند. آرش افشین اما ماجرایی بدتر از همه دارد. او در دو سال گذشته تنها ۱۶ بازی انجام داده و باقی بازی ها را مصدوم بوده است.

لیست اولویت اول این مربی این بازیکنان بوده اند: بختیار رحمانی، وحید امیری،  سیدجلال حسینی، قاسم حدادی فر ، پادوانی (اولویت دوم)، کاوه رضایی، ارسلان مطهری و پژمان منتظری.

اما به جای آنها بختیار رحمانی، آرش افشین، فرشید باقری، علی قربانی، ووریا غفوری و ... به استقلال پیوسته‌اند که تنها بختیار رحمانی از لیست اول منصوریان جذب شده و نه هیچ بازیکن دیگری.

حدادی فر که در تمرین ذوب آهن دیده شد، منتظری هم که ظاهرا با نظر لوکا بوناچیچ در تیم الاهلی قطر ماندگار شد. حالا باید پرسید که آیا این مطالبه از افشارزاده و دستیارانش در باشگاه برای منصوریان باقی می‌ماند یا نه؟

 منصوریان همه این موارد را برای روز مبادا یادداشت می کند؛ او مثل مظلومی نیست، خودش هم تاکید دارد که چنین نیست و حق استقلال را می خواهد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha