مسجد جامع خرمشهر باغ موزه دفاع‌مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت در شب‌های پربرکت «قدر» میزبان شب‌زنده‌داران لیالی قدر است و ندای «بک یاالله» در نماد مقاومت مردم ایران طنین‌انداز می شود.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، مسجد جامع خرمشهر باغ موزه دفاع‌مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت در شب‌های پربرکت «قدر» میزبان شب‌زنده‌داران لیالی قدر است و ندای «بک یاالله» در نماد مقاومت مردم ایران طنین‌انداز می شود.

سید مهدی طباطبایی معاون فرهنگی و هنری باغ موزه دفاع مقدس با اعلام خبر فوق افزود: این مراسم پر فیض شامل برنامه‌های تلاوت قرآن کریم، قرائت دعای جوشن کبیر، برنامه سخنرانی و ویژه برنامه سر گرفتن قرآن کریم است که با حضور سخنرانان و مداحان اهل بیت برگزار می‌شود.

وی گفت: در این مراسم حجج اسلام اسکندی و برمایی از برکات این شب های پرفیض خواهند گفت و ذاکرین اهل بیت محمد حسین امامی ، ابوذر قاسمی و مهدی کوثری دعای جوشن کبیر را قرائت می کنند.

طباطبایی اظهار داشت:مراسم شب های پر فیض قدر از ساعت 22 در مسجد جامع خرمشهر باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت واقع در بزرگراه شهید حقانی ضلع جنوبی ایستگاه مترو شهید حقانی برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس