کد خبر 589559
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۶

مدافع تیم فوتبال صبا گفت: من به جایی رفتم که فرصت بازی کردن داشته باشم و بتوانم خودم را نشان بدهم.

به گزارش مشرق،‌ محمد دانشگر مدافع تیم فوتبال صبا در خصوص پیوستنش به صبا اظهار داشت: در این مدت پیشنهادهای خوبی داشتم، اما سعی می‌کردم بهترین انتخاب را انجام بدهم و خدا را شکر که این اتفاق رخ داد و توانستم به صبا بپیوندم تا شاگرد علی دایی بشوم.

وی در مورد اینکه از استقلال هم پیشنهاد داشته، خاطرنشان کرد: درست است، من از استقلال هم پیشنهاد داشتم، اما همان‌طور که گفتم شرایط فراهم نشد تا به این تیم بپیوندم.

مدافع صبا در مورد اینکه علیاری و ارسلان مطهری هم به صبا پیوسته‌اند و به نوعی بازیکنان نفت پیشنهاد حضور در استقلال را نپذیرفته‌اند، خاطرنشان کرد: به هر حال ما تصمیم گرفتیم به تیمی برویم که فرصت بازی کردن پیدا کنیم. استقلال به دنبال بازیکنان بزرگ است و ما هم به فکر آینده خود هستیم.

دانشگر تأکید کرد: تصمیم گرفتیم به تیمی برویم که خود را نشان بدهیم و شرایط بازی کردن را داشته باشیم. به همین دلیل به جایی رفتیم که از نظر بازی شرایط‌مان بهتر باشد و مربی هم به بازیکنان جوان اعتقاد داشته باشد.

وی در مورد اینکه آیا در استقلال بیش‌تر دیده نمی‌شده، گفت: درست است که در استقلال دیده می‌شدیم، اما باید شرایط به گونه‌ای باشد که در آنجا بتوانیم بازی هم بکنیم. امیدوارم در صبا روزهای خوبی داشته باشیم و قطعاً در کنار علی دایی که از اسطوره‌های فوتبال‌مان است، چیزهای زیادی یاد می‌گیریم و نتایج خوبی هم کسب خواهیم کرد.

دانشگر در مورد اینکه قراردادش چند ساله است و اینکه آیا سهم لیگ برتری حساب می‌شود یا خیر، گفت: قرارداد من با صبا دو ساله است و به علت اینکه متولد 72/10/30 هستم، سهمیه لیگ برتری حساب می‌شوم.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس