ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین در بیانیه ای «حادثه تروریستی» صبح روز دوشنبه در اردوگاه آوارگان فلسطینی «البقعه» و کشته شدن پنج نیروی اطلاعاتی اردن را محکوم کرد.

 به گزارش مشرق، به نقل از خبرگزاری رسمی فلسطین (وفا)، در بیانیه ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین با اشاره به حادثه تروریستی صبح روز دوشنبه در اردوگاه البقعه اردن، آمده است: ما این حادثه تروریستی که حرمت ماه رمضان و امنیت اردن را شکست، محکوم می کنیم، حادثه ای که دلیلی دیگر بر جنایتکار بودن گروه های تروریستی و انحراف آنها از تعالیم دین مبین اسلام است.

تشکیلات خودگردان فلسطین همچنین همبستگی خود را با پادشاه و ملت اردن و نیز تمامی موسسات و دستگاه های آن برای مبارزه با عملیات های تروریستی اعلام کرد و برای اردن استمرار امنیت، ثبات و شکوفایی نمود و بر ایستادگی در کنار ملت و رهبران اردن برای مبارزه با تمامی چالش ها تاکید کرد.

همچنین «یوسف المحمود» سخنگوی رسمی دولت فلسطین حادثه تروریستی که در اردوگاه البقعه اردن رخ داد، محکوم کرد و آن را یک اقدام وحشیانه توصیف کرد.

وی گفت: تنها کسانی اقدام به ریختن خون می کنند که دارای تفکرات تروریستی و جنایتکارانه باشند و وقوع چنین جنایتی در اول ماه مبارک رمضان نشاندهنده آن است که عامل این جنایت وحشیانه هیچ عقیده و اعتقادی ندارد و به حد و مرزها پایبند نیست.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس