کد خبر 580832
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۰

شیخ« نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: برخی تصور می کنندعلت پیروزهای ما در میدان های نبرد و شکست دادن اسرائیل، تفنگ است اما من می گویم، عامل این پیروزی ها و موفقیت ها، مادران و زنان محجبه ای هستند که فرزندان خود را بگونه ای تربیت کرده اند که برای اطاعت از خداوند و مبازره با کفر جهانی سلاح بدست می گیرند.

 به گزارش مشرق، شیخ نعیم قاسم در سخنانی در مراسم جشن تکلیف دختران عضو « انجمن نور»، از ایمان به خداوند به عنوان عامل اصلی موفقیت های مقاومت یاد و خاطرنشان کرد: خداوند متعال این پیروزی ها و موفقیت ها را به سبب ایمانی که داریم، محقق می سازد، امروز اگر دارای کرامت و ارزشی هستیم به دلیل ایمان و باورهایمان است.

وی تصریح کرد: اگر حزب الله امروز در لبنان محترم است، اگر در میان کشورهای عربی حزب الله جایگاهی ویژه دارد، به سبب ایمان است و با ایمان به خداوند متعال می توانیم به عزت و عظمت دست یابیم.

معاون دبیرکل حزب الله اظهارداشت: مقاومت با ایمان به خداوند متعال لبنان را از اشغال صهیونیست ها آزاد کرد، از تبعیت نجات داد و مستقل کرد، از ضعف به قدرت رساند و آینده ای جدید برای نسل های کنونی و آینده رقم زده است.

شیخ نعیم قاسم گفت: آینده لبنان و نسل های آن درخشان و موثر خواهد بود اگر حاکمان واقعی کشورمان باشیم و اجازه ندهیم احدی از خارج بر ما حکم براند.

وی افزود: قدرت امروز مقاومت با وجود پایگاه مردمی آن و ارتش ملی که به آن همواره کمک کرده و در کنارش ایستاده است، تحقق می یابد.

معاون دبیرکل حزب الله تاکید کرد: قدرت امروز مقاومت برای این است که در سال 2000 میلادی توانست جنوب لبنان را آزاد کند در حالی که هیچ کشور و گروهی در منطقه نتوانسته بود اسرائیل اشغالگر را از سال 1948 شکست دهد.

شیخ نعیم قاسم خاطرنشان کرد: قدرت و ویژگی مقاومت این است که با اخلاق ، کرامت و شهامت با همه مردم حتی دشمنان و مزدورانی که سال 2000 میلادی از لبنان فرار کردند، برخورد و رفتار می کند، به سوی کسانی که از میدان نبرد فرار می کنند آتش نمی گشاید وبه زنان و کودکان بی گناه صدمه نمی زند.

معاون دبیرکل حزب الله تصریح کرد: مقاومت تنها قدرتی است که بعداز کسب پیروزی ها اجازه می دهد حتی متجاوزان و کسانی که با آنها می جنگیده است، توبه کنند و یا دستگاه قضائی لبنان آنها را محاکمه و مجازات کند و این افتخاری بزرگ برای مقاومت در جهان است.
منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • ۲۰:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
    0 0
    درود خدا بر حزب الله و رهبر مخلص آن سید حسن نصرالله و رزمندگان رشیدش و البته درود و سلام خدا و انبیاء و اولیاء ش بر شهدای خط مقاومت

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس