کد خبر 563136
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۸

کمیته ارزیابی معاونت فرهنگی آستان قدس رضوی هرساله آماده‌ترین افراد در حوزه قرائت را برای مدت یک سال به منظور قرائت قرآن و اذان در حرم حضرت ثامن‌الحجج (ع) پذیرش می‌کند.

به گزارش مشرق، معاون تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی گفت: کمیته ارزیابی معاونت فرهنگی آستان قدس رضوی هرساله آماده‌ترین افراد در حوزه قرائت را برای مدت یک سال به منظور قرائت قرآن و اذان در حرم حضرت ثامن‌الحجج (ع) پذیرش می‌کند.

«سیدجلال حسینی» اظهار کرد: طی هفته‌های آینده و در آستانه ماه مبارک رمضان کمیته ارزیابی برای پذیرش قاری و مؤذن فراخوان ارسال می‌کند.

در حال حاضر جلیل حسین‌زاده، میثم محمدی، مصطفی احمدی، رضا جاویدی، حسین پورکبیر، مهدی یعقوبی و مسعود پنجه به ترتیب از ابتدا تا انتهای هفته اذان صبح در حرم رضوی را قرائت می‌کنند.

جلیل اشرفی، مهدی تقی‌پور، محمد مشمول، جواد رجایی، کبیر قلندزاده، مهدی شجاع از شنبه تا پنج‌شنبه اذان و قرائت قرآن ظهر در حرم مطهر را عهده‌دار هستند.

همچنین مرتضی سادات فاطمی، سیدجواد حسینی، جواد کاشفی، هاشم روغنی، جواد پناهی، حمید شاکرنژاد، سیدجواد سادات فاطمی، قاریان و موذنان نماز مغرب و عشاء در حرم حضرت ثامن‌الحجج هستند.
منبع: ابنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس