سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اظهارات برخی کشورهای غربی درباره توان دفاعی ایران بهانه جویی است و کاملا مشخص شده که در فضای پسابرجام آمریکا دنبال تضعیف جایگاه کشورمان است.

به گزارش مشرق، سید کمال الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری، با اشاره به اظهارات مداخله جویانه مقامات غربی درباره آزمایش‌های موشکی ایران اظهار داشت: عزت و اقتدار سیاسی و امنیتی ما در طول 37 سال گذشته مرهون توان دفاعی کشور بوده و به هیچ عنوان در بحث تقویت توان دفاعی کشور نباید تعلل کنیم.در شرایطی که بصورت مرتب از سوی بیگانگان تهدید به حمله نظامی می‌شویم باید از نظر نظامی در بهترین وضعیت ممکن قرار داشته باشیم.

وی تاکید کرد: خانم موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز اعتراف کرد آزمایش موشک قدر نقض برجام محسوب نمی‌شود، اظهارات برخی کشورهای غربی درباره توان دفاعی ایران بهانه‌جویی است و کاملا مشخص شده که در فضای پسابرجام آمریکا بدنبال تضعیف جایگاه کشورمان است.

سجادی خاطرنشان کرد: اقتدار سیاسی کشور وابسته به توان نظامی و دفاعی است و برهمین اساس مسئولان باید واکنش جدی به دخالت‌های بی‌مورد آمریکایی‌ها بدهند.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس