کد خبر 541673
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۱

رئیس انجمن حمایت از بیماران سوخته گفت: این انجمن با کمک مرکز تخصصی جراحی پلاستیک ترمیمی ایران که در بیمارستان حضرت فاطمه واقع است تمام بیماران سوخته را که نیاز به عمل جراحی ترمیمی دارند با هزینه دولتی و به صورت رایگان مورد عمل جراحی قرار می‌دهند.

به گزارش مشرق،  محمد جواد فاطمی رئیس انجمن حمایت از بیماران سوخته در دومین همایش حمایت از بیماران سوخته اظهار داشت: انجمن حمایت از بیماران سوخته با کمک مرکز تخصصی جراحی پلاستیک ترمیمی ایران که در بیمارستان حضرت فاطمه واقع است تمام بیماران سوخته را که نیاز به عمل جراحی ترمیمی دارند با هزینه دولتی و به صورت رایگان  مورد عمل جراحی قرار می‌دهند.
 
فاطمی عنوان کرد: هر بیماری در هر جای کشورمان که نیاز به عمل جراحی ترمیمی پلاستیک برای سوختگی دارد می‌تواند با انجمن حمایت از بیمار ان سوخته که واقع در مرکز تحقیقات سوختگی دانشگاه علوم پزشکی ایران هست ارتباط برقرار کند و مورد حمایت انجمن قرار گیرد.
 
رئیس انجمن حمایت از بیماران سوخته بیان داشت: در اختتامیه پنجمین همایش کشوری سوختگی و دومین همایش انجمن حمایت از بیماران سوخته با حضور سردار طلایی و پیشکسوتان حوزه هنر و خیرین در حیطه سوختگی، از 10 مقاله برتر تقدیر شد و از خانواده‌های آتش نشان‌های شهید، ایثارگر و خانواده آتش نشانی که اعضای بدنش را اهدا کرده بود  تقدیر به عمل آمد.
 
وی در خاتمه خاطرنشان کرد: در این همایش بچه‌های شین آباد و درودزن نیز شرکت کردند تا خواسته‌هایشان را اعلام کنند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس