رئیس قوه قضائیه گفت: مردم ما فهیم و زنده و بیدار هستند و خط‌دهی بیگانه را می‌شناسند و اجازه نمی‌دهند آمریکا و انگلیس در انتخابات برای آنها تصمیم بگیرند.

به گزارش مشرق، آیت الله صادق آملی لاریجانی شامگاه دوشنبه در جمع ایثارگران و روحانیون استان مازندران در حسینیه چهاردانگه‌های ساری، اظهار داشت: حضور در انتخابات از جهات مختلفی برای کشور ما خصوصاً در این شرایط کنونی تأثیرگذار است.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی تأثیر زیادی در ترقی و پویایی کشور دارد و نقش نظارتی آن بسیار مهم و حساس است.

آملی‌لاریجانی تصریح کرد: مجلس خبرگان رهبری وظایف مختلفی دارد که از جمله آن تعیین رهبر و تشخیص اوصاف در رهبری و وظیفه عملی را به‌عهده دارد و اگر در نظام جمهوری اسلامی توجه کنیم ولی فقیه رکن اصلی نظام است و براساس اختیارات قانون اساسی سه قوه زیر نظر رهبری اعمال می‌شوند.

وی  ادامه داد: بنابراین اهمیت مجلس خبرگان رهبری بر اساس اهمیت آن موضوعی است که مورد اختیارات مجلس است و همه باید به مجلس خبرگان رهبری اهتمام داشته باشیم.

رئیس قوه قضاییه افزود: متأسفانه ما مشاهده می‌کنیم دشمنان نظام جمهوری اسلامی در طول 37 سال انقلاب هیچ‌گاه دست از ضربه زدن انقلاب برنداشتند و امروز همه به‌مانند فتته 88 به میان آمدند و با رسانه‌های خودشان در حال شکل‌دادن برخی جریانات هستند.

آملی لاریجانی گفت: مردم ما بصیر و فهیم هستند و فرق خودی و غیرخودی را از هم تشخیص می‌دهند و می‌دانند چه‌کسی به این نظام خدمت می‌کند و مردم به آن‌هایی که با رهبری زاویه دارند و در راستای تضعیف نظام سخنرانی می‌کنند اعتماد ندارند چرا که ملت ما بیدار و هوشیار هستند.

وی ادامه داد: مردم ما فهیم و زنده و بیدار هستند و خط‌دهی بیگانه را می‌شناسند و نخواهند گذاشت آمریکا و انگلیس در انتخابات برای آنها تصمیم‌سازی کنند و مردم با حضور پرشور پای صندوق‌های رأی تو دهنی محکمی بر دهان دشمنان خواهند زد.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه مردم پایبند به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و  در روز 7 اسفند ماه نمایندگان خودشان را  با حضور حداکثری انتخاب می‌کنند، افزود: آمریکا‌یی‌ها با هزینه‌های میلیاردی نمی‌توانند برای ملت ایران نماینده تعیین کنند.

وی بیان کرد: حضور مردم در صحنه انتخابات می‌تواند این پیام را برای غربی‌ها داشته باشد که به هر شخصی که آن‌ها تأیید کنند مردم توجهی ندارند و بر اساس شاخص و معیار انقلاب اسلامی نماینده خودشان را انتخاب خواهند کرد.

آملی‌لاریجانی افزود: انقلاب ما یک انقلاب الهی بوده و شاخص مردم در انتخابات این است که شخص به چه میزان با ارزش‌های الهی و خط‌مشیی که مقام معظم رهبری تعیین کرده نزدیک است.

وی گفت: مردم رهبری این کشور را محور اقتدار می‌دانند و رهبر انقلاب محور انسجام، وحدت ملی و اقتدار جمهوری اسلامی است و امنیت کشور در سایه دوراندیشی و دقت نظر مقام معظم رهبری است.

رئیس قوه قضائیه در بخش دیگری از سخنانش به جنگ در کشور سوریه اشاره کرد و گفت: عده‌ای در ابتدای جنگ در سوریه می‌گفتند "به ایران چه ربطی دارد؟"، امنیت ما به‌نحوی است که با کشورهای منطقه گره خورده است و دوراندیشی رهبر انقلاب سبب شده است که ما امنیت داریم و ما باید شکرگزار این امنیت باشیم و این نعمت را  بشناسیم و قدر بدانیم.

آملی‌لاریجانی با بیان اینکه مردم بابصیرت و فهیم ایران اسلامی در انتخابات 7 اسفند با حضور جدی و پررنگ و پرمعنا نشان خواهند داد در مسیر ولایت قرار دارند، تصریح کرد: مردم در انتخابات امسال اقتدار، فهم و بصیریت خود را نشان خواهند داد و با حضور پرشور خودشان پای صندوق‌های رأی توطئه‌های دشمنان را خنثی خواهند کرد.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس